Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pa dogane | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 118
Opel , 101
BMW , 80
Ford , 49
Renault , 48
Peugeot , 43
Citroën , 34
Fiat , 20
Škoda , 20
Seat , 16
Land Rover , 14
Nissan , 10
Hyundai , 8
Jeep , 6
Chevrolet , 5
Jaguar , 5
Kia , 5
Suzuki , 5
Volvo , 5
Chrysler , 4
Dodge , 4
MINI , 4
Mazda , 3
Porsche , 3
Toyota , 3
Honda , 2
Smart , 2
Dacia , 1
Infiniti , 1
Lancia , 1
Rover , 1
Saab , 1
Ssangyong , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pa dogane,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pa dogane Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:20 ,

VW Touareg V6 TDI Facelift 2xR Line

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:47 ,

Ww tiguan 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:37 ,

VW Passat 2.0 TDI DSG 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:32 Shitorja ,

Peugeot 208 1.6 VTI Automatic 2014����

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 10:29 Shitorja ,

VW Touran 1.6 TDI Automatic DSG 7 Ulse����

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:29 Shitorja ,

Citroën C3 Picasso 1.6 eHDI Automatic ����

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:27 Shitorja ,

Škoda Octavia 1.6 TDI Automatic 2014����

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:27 Shitorja ,

Suzuki SX4S-Cross 1.6 TDI Automatic 2016����

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:27 Shitorja ,

Ford Ranger 2.2 Diesel Automatic 2016 6G����

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:27 Shitorja ,

Škoda Fabia 1.6 TDI 2013����

6 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:26 Shitorja ,

Alfa Romeo MiTo 1.4 Benzin Automatic 143.000 KM ����

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:26 Shitorja ,

BMW X1 xDrive25d Sport Line Automatic ����

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:26 Shitorja ,

Opel Astra K 1.6 Diesel ST 2016 ����

9 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:26 Shitorja ,

Opel Mokka 1.6 CDTI Automatic 2016 ����

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:26 Shitorja ,

Smart Fortwo coupe 1.0 Automatic 2012 ����

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:26 Shitorja ,

Audi A1 1.6 TDI Sportback S-Tronic 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:26 Shitorja ,

Ford Ranger 2.2 TDCi 4x4 6Speed 2013����

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:26 Shitorja ,

Range Rover Sport 3.0 HSE Luxury 2012����

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:26 Shitorja ,

Škoda Fabia 1.2 Benzin 2014����

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:26 Shitorja ,

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI Automatic 7 Ulse����

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:26 Shitorja ,

Volkswagen Polo 1.2 TDI Manual 2012����

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:26 Shitorja ,

BMW 316d 2.0 Touring Automatic 2015 ����

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:26 Shitorja ,

Fiat 500s 1.2i Manual 2015����

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Korr 21:07 ,

VW GOLF VII 2.0 DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Korr 20:45 ,

Skoda superb 2.0tdi ,dsg 4x4, 2016, pa dogane .

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 20:35 ,

Mercedes-Benz C200CDI SAPO ARDHUR

184 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 20:35 ,

MERCEDES BENZ C220(180)CDI 2012 SAPO ARDHUR

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 20:35 ,

BLEJME VETURA PA DOGANE (EURO4)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Korr 18:19 ,

Citroen C4 Picasso 1.6 e HDI automatik 7 ulse

3 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Korr 15:22 ,

BMW X1 Xdrive18d

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 15:11 ,

Vw Golf 4 1.9 TDI

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 09:49 Shitorja ,

Vw Polo 1.4 FSI Dsg Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Korr 09:49 ,

Passat Rline

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 09:49 Shitorja ,

Golf 7 2.0TDI DSG Karavan Highline 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 09:31 ,

BMW535d 2014 xDrive

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Korr 19:33 ,

Golf 7 GTD

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 09:29 ,

VW Passat 2.0 TDI Highline, 4 Matic, BMT, nga Zvicra

12 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Korr 17:33 ,

GOLF 7 1.6 TDI AUTOMATIK

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 14:14 ,

Caddy Maxi 1.6 TDI 2012

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 11:36 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 08:14 ,

E SHITUR VW GOLF VII 1.6 DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Korr 01:57 Shitorja ,

⭕ Shitet Range Rover Sport

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Qer 18:18 ,

Seat ibiza Fr����

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Qer 13:53 ,

Pasat 2.0 diz.automatic dsg.pa dogane

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Qer 11:55 ,

Bmw x6��������

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Qer 13:18 ,

Ford 2.0 cdti, automatik, 2018, 237000km pa dogane .

11 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 20:57 ,

MERCEDES-BENZ CLA 35 AMG 306PS 2020

45 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Qer 12:41 ,

Bmw 535 xdrive

1 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pa dogane | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione