panoram | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Peugeot , 463
BMW , 431
Audi , 216
Smart , 152
Renault , 147
Opel , 122
Citroën , 79
Fiat , 75
MINI , 40
Nissan , 39
Land Rover , 27
Ford , 19
Seat , 10
Škoda , 7
Porsche , 6
Kia , 4
Mazda , 4
Acura , 3
Hyundai , 3
Toyota , 3
Volvo , 3
Cadillac , 2
Honda , 2
Lancia , 2
Rover , 2
Subaru , 2
Aixam , 1
Chevrolet , 1
Jaguar , 1
Piaggio , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe panoram,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj panoram Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Maj 09:35
Linku:
,

Fiat 500 Automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:31
Linku:
,

GOLF 2.0 TDI R-LINE PANORAM MODEL 2015 SUPER GJENDJE

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 05:21
Linku:
,

Golf 7 GTD

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 18:13
Linku:
Shitorja ,

Peugeot 5008 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK, ALURE

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 03:06 ,

1����Luxury Touring Line XD.535 Dizell +Eko.pro

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:23 ,

PASSAT CC 2.0 TDI AUTOMATIK PANORAM DOGAN HOMOLOGIM - 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:59 ,

Shitet mercedes aklas 1.7 dizell

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:50 Shitorja ,

smart 1000 cc

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:50 Shitorja ,

Smart 1000 cc

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:36 ,

Golf 7 Karavan

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:16 ,

Mercedes Benz GLE 350

49 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:09 ,

MERCEDES A180 2.0 DIZELL VITI 2007 AVANGARD

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:01 ,

VW Tiguan 4x4 automatik dizel

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:59 ,

Passat 2.0 dsg

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 ,

PEUGEOT 308 SW 1.6 Hdi

6 350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:45 ,

CITROEN C3 1.6 e-HDI EXCLUSIVE PANORAM 2015 RKS

7 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:32 ,

BMW 530 GT AUTOMATIK PANORAM

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:31 ,

GOLF 2.0 TDI R-LINE PANORAM MODEL 2015 SUPER GJENDJE

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:28 ,

BMW X3 3.0D AUTOMATIK

5 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:08 ,

Mercedes Sclass 350d AMG-Line "I Doganuar" Rks Full Opsion

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:56 ,

BMW X5 3.0D Automatik Xdrive Mpaket 12.2008 "I Doganuar" Rks

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:47 ,

BMW 320d Xdrive AUTOMATIK NGA ZVICRA ��������RKS

9 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:43 ,

RANGE ROVER 3.0 HSE

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:34 ,

Bmw F10 3.0 Diesel Automatic RKS

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:23 Shitorja ,

Smart forfour 1.5 cdi manual viti 2005 rks

3 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:21 ,

Skoda Roomster 1.9 tdi 2008 viti

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:44 ,

Shes Peugeot 307 2.0HDI Rks Klima Tronik Panoram 2005

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:35 ,

BMW GT 530 VITI 2010

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:23 ,

BMW GT 330D XDRIVE M-SPORT 2015

27 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:00 ,

SUBARU FORESTER 2.0 DIZELL 4X4 2010 RKS

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:57 ,

Peugeot 308 Gti line viti 2017 300 ps

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 18:51 ,

Urgjent shes: Peugeot 407, 2.0 Diesel, manual, RKS, Panoram

3 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:16 ,

Nissan x treil

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:14 ,

Peugeot 3008. Automatik

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:02 ,

Mercedes E 270 CDI 6 Shpejtsi Panoram i Regjistruar RKS 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:54 ,

Mercedes B200 Automatik Pano xenon led kamer 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:36 ,

Polo 1.9 TDI 2007 rks 10 muaj model GOAL 3 qelsa

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:36 ,

Golf 5 2.0 GTI -FABRIKISHT turbo full opcione 2009

6 299 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:36 ,

Passat b7 2.0tdi 2011 Automatik blumotion

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:45 ,

shitet

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:32 ,

Mercedes c200 Avangarde

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:31 ,

PEUGEOT 307 2.0 HDI / RKS DERI NE KORRIK

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:04 ,

Mercedes-Benz c220 AUTOMATIK AVANTGRADE

4 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:41 ,

Mercedes E320

6 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 14:17 Shitorja ,

Opel Zafira automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:17 ,

Golf 6 karavan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:16 Shitorja ,

Renault Megane automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:01 ,

GOLF 7 R

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:01 ,

GOLF 7 GTI

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 13:36 ,

Golf automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:00 ,

Mercedes E220 Automatik viti 10/2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:58 ,

BMW X5 35 Xdrive

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:38 ,

Fiat 500 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj panoram | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • panoram në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Tiguan
  • Panoram në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Touran
  • panoram në kategorinë Vetura | Renault | Twingo
  • panoram në kategorinë Vetura | Opel | Corsa
  • panoram në kategorinë Vetura | Audi | A3
  • Panoram në kategorinë Vetura | Alfa Romeo
  • Panoram në kategorinë Vetura | Peugeot | 307
  • Panoram në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 270 | E-Class
  • Panoram në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 220 | E-Class
  • panoram në kategorinë Vetura | BMW | 320 | Seri 3

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione