Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pasat - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 7352
Audi , 361
Opel , 302
BMW , 242
Ford , 99
Peugeot , 89
Renault , 62
Citroën , 57
Fiat , 54
Acura , 47
Seat , 33
Škoda , 31
Alfa Romeo , 29
Volvo , 17
Land Rover , 16
Hyundai , 14
Jeep , 14
Mitsubishi , 13
Toyota , 12
Nissan , 11
Rover , 9
Mazda , 8
Smart , 8
Lancia , 8
MINI , 7
Kia , 6
Pontiac , 6
Chevrolet , 6
Dacia , 5
Suzuki , 5
Jaguar , 5
Alpina , 5
Honda , 5
Aixam , 5
Daihatsu , 4
Piaggio , 4
Ferrari , 4
Chrysler , 3
TVR , 3
Zastava , 3
Saab , 3
Artega , 3
GMC , 3
Porsche , 3
Isuzu , 2
DeTomaso , 2
Plymouth , 2
Proton , 2
Dodge , 2
Daewoo , 2
Subaru , 2
KTM , 2
Lada , 1
BAIC , 1
Buick , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Wiesmann , 1
NSU , 1
Ssangyong , 1
Lincoln , 1
MG , 1
UAZ , 1
HTC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pasat,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pasat Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:12 Vetura , Besianë

Shes ndrro toureg 2005 2.5 rks 8 muj 4x4

4 550 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:06 Vetura , Pejë

Pasat tdo 1.6 85 kv automatik

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:51 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:51 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:42 Vetura , Pejë

Golf 6 GTD DSG

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:38 Vetura , Dardanë

BMW 530d Automatik

2 490 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:36 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 R-LINE AUTOMATIK

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:03 Vetura , Ferizaj

Pasat cc automatik

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:01 Vetura , Vushtrri

Shitet Toka

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:00 Vetura , Mitrovicë

Shitet Toka

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:41 Vetura , Pejë

Pasat B7

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:30 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E250 CDI - AUTOMATIK F1 - VITI 2010 - KLIM - RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:29 Vetura , Prishtinë

VW TOURAN - 1.9 DIZELL TDI - AUTOMATIK DSG - VITI 2006 -

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:29 Vetura , Prishtinë

BMW 730D - INDIVIDUAL - AUTOMATIK - PANORAM - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:28 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 - 2.0 DIZEL TDI - 6 SHPEJTSI - KLIM - RKS -

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:27 Vetura , Prishtinë

BMW X3 - XDRIVE - AUTOMATIK 2.0 DIZELL 184 PS - VITI 2013 -

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:20 Vetura , Mitrovicë

Passat B7 2.0 DSG i doganur RKS

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:17 Vetura , Prishtinë

Opel Mokka AUTOMATIK

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:13 Vetura , Vushtrri

VW Caddy 2.0 SDI (Dizell)/Pa DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:05 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:05 Vetura , Ferizaj

GJIP MAZDA CX7,2.2 DIESEL ,VP 2011,4X4 AWD

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:04 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 14:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:59 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

11 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 / Cmimi nga 19.99

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 13:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent A Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI LIFE / DSG / 2020 / ME DOGAN

24 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / AUTOMATIK / FULL MATRIX

18 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:54 Vetura , Gjilan

Vw polo 2001

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:52 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:39 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 13:34 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:32 Vetura , Prishtinë

TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN 2008,RKS,KLIME

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:32 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C CLAS 200 CDI,VITI 2015,RKS---MUNDESI NDRRIMI

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31 Vetura , Prishtinë

TOYOTA AURIS 1.4 B 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS4 1.6 e-HDI Viti 2015 me Dogane

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:03 Vetura , Pejë

Peugeot 3008 2.0HDI vetur Familijare Rexhistruar deri 02/2

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:57 Vetura , Prishtinë

Opel Insignia 2014Automatik 2.0CDTI 140ps FaceLift. RKS

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:56 Vetura , Pejë

Opel Insignia 156000km FaceLift 2.0EcoFlex 2015- I Doganuar

12 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:36 Vetura , Prishtinë

VW Touran - Automatik - 2013 - 1.6 Diesel - 105 PS

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 3.0 TDI QUATTRO 3xSline I DOGANUAR

28 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:31 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E220 2.2 CDI AUTOMATIK I DOGANUAR

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:25 Vetura , Prishtinë

VW PASAT CC 2.0 TDI V.P 2014 DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:06 Vetura , Prishtinë

FORD FOCUS 2014 1.6 DIESEL NGA ZVICRRA

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50 Vetura , Prishtinë

Shitet Pasat B8 Automatik DSG 2.0 TDI Viti 2015 Pa Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:27 Vetura , Fushë Kosovë

Audi Q2 Facelift 2016 Gjendje perfekte RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:11 Vetura , Prishtinë

VW POLO R-LINE 2011 1.2 TDI BLUEMOTION RKS Gjendje PERFEKTE

7 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pasat | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Pasat në kategorinë Makina
  • pasat në kategorinë Vetura | Peugeot | 307
  • pasat në kategorinë Vetura | Peugeot | 407
  • Pasat në kategorinë Vetura | Seat | Toledo
  • Pasat në kategorinë Vetura | Toyota | Yaris
  • pasat në kategorinë Vetura | BMW | 120 | Seri 1
  • Pasat në kategorinë Vetura | Citroën | C4
  • Pasat në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | CL-Class
  • Pasat në kategorinë Vetura | Kia
  • Pasat në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 220 | E-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione