Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

passat passat passat passat passat | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 17066
Opel , 500
Audi , 421
BMW , 296
Peugeot , 126
Renault , 118
Ford , 116
Fiat , 97
Citroën , 77
Škoda , 43
Seat , 42
Acura , 30
Alfa Romeo , 25
Jeep , 20
Suzuki , 19
Hyundai , 18
Volvo , 18
Nissan , 16
Land Rover , 16
Toyota , 14
Mazda , 13
Kia , 13
Chrysler , 12
MINI , 12
Smart , 12
Mitsubishi , 10
Rover , 8
Lancia , 7
Daewoo , 6
Daihatsu , 6
Porsche , 6
Honda , 5
Pontiac , 5
Dodge , 4
Artega , 4
Aixam , 4
Chevrolet , 4
Dacia , 3
Plymouth , 3
Proton , 3
Alpina , 3
MG , 3
KTM , 3
Isuzu , 2
Ssangyong , 2
Infiniti , 2
Lada , 1
TVR , 1
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Cadillac , 1
Wiesmann , 1
Jaguar , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe passat passat passat passat passat,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj passat passat passat passat passat Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Mar 21:40
Linku:
Vetura , Fushë Kosovë

Passat B7

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 10:57
Linku:
Vetura , Prishtinë

Vw Passat Alltrack 2.0 tdi Automat

95 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:54
Linku:
Vetura , Gjakovë

Mercedes GLC 220d AMG 4Matic 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Mar 10:56
Linku:
Vetura , Prishtinë

Vw Passat Alltrack 2.0 tdi Automat

95 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 21:08
Linku:
Vetura , Ferizaj

Passat B8, 2.0 TDI

123 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:48 Vetura , Viti

shes Passat cc 2.0 tdi facelift me dogan 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 HIGH-Line DIZELL

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:47 Vetura , Pejë

VW PASSAT TDI

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:41 Vetura , Viti

shes Passat b8 2.0 tdi R-line me dogan 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:39 Shitorja Vetura , Prishtinë

Passat B8

11 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:39 Vetura , Ferizaj

MERCEDES VITO ME DOGAN 2.2 CDI bojm nrrim 044280873

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:38 Vetura , Ferizaj

MERCEDES VITO ME DOGAN TE PAGUAR 044280873

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A1 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

9 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:32 Vetura , Prishtinë

VV PASSAT B8 2.0 TDI DSG AUTOMATIC VP 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:32 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL VECTRA GTS 1.9 CDTI 120 PS

4 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:30 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI NAVIGACION KLIMATRONIK RKS 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:30 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI ECO TEC MOTORR JAPAN 10-MUAJ RKS 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:27 Vetura , Ferizaj

VW Passat B8 2.0Diesel 4Motion Automatik

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:21 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIK 61xxx KM / ME DOGAN

28 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 14:21 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / MATRIX / 2016

18 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:21 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 BiTDI 239ps 4MOTION

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:21 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 B9 2.0 TDI AUTOMATIK 2O17 / ME DOGAN

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:13 Shitorja Vetura , Prishtinë

PASSAT Cc 2.0 TDi 2014 AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:13 Vetura , Gjilan

Passat 1.9 Tdi V.p1997 Rks Deri Dhjetore

2 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:12 Vetura , Prishtinë

Volvo v50

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:10 Vetura , Prishtinë

Bejm Blerjen E Veturav

Sot 14:09 Vetura , Prishtinë

Vw passat 2.0 tdi r line km 205.000 dsg

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 Vetura , Lipjan

Passat B8 DSG\F1 045290107

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:42 Vetura , Prishtinë

Passat B7 2.0 TDI Highline

Sot 13:38 Vetura , Prishtinë

Passat b7 2.0 tdi 4 Motion vp 2012

84 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:32 Vetura , Prishtinë

PASAT 1.9 TDI,VITI 2001,RKS,KLIMATRONIK,6 SHPEJTESI

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:32 Vetura , Mitrovicë

Passat B7 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:29 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C CLAS 200 CDI,SAPO DOGANUAR,VITI 2015

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28 Vetura , Prishtinë

Passat 2.0 Tdi Automatik Dsg 2013 Pa Dogan

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:28 Vetura , Prishtinë

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 DIZELL,RKS,AUTOMATIK,7 ULESE,VITI 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 , 1.6 DIZELL,RKS,7 ULESE,----MUNDESI NDRRIMI

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:20 Vetura , Vushtrri

Passat B5 1.9 TDI Regjistrim 5 MUJ

2 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:18 Vetura , Drenas

Passat tdi 1.9 shitet ndrrohet

3 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:18 Vetura , Gjilan

Passat 1.8T Benzin Plin (Dizne)V.p2002 Rks 4 Muj

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:14 Vetura , Gjilan

VW Passat 2.0 TDI Highlight,4 Motion, Bluemotion, v.2016, CH

18 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:09 Vetura , Prizren

Passat 3c 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:09 Vetura , Ferizaj

Passat b7 2.0 tdi automatik

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:55 Vetura , Gjilan

Vw passat 2.0

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 12:54 Vetura , Prishtinë

Shitet Bmw 320d e46 Facelift Automatik Viti 2004 Karrigat M

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:54 Vetura , Ferizaj

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 Vetura , Prishtinë

Audi A4 2018 ��������

16 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:44 Vetura , Prishtinë

Bmw X1 2016 AUTOMATIK ��������

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:41 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 1.9 TDI GJENDJE FAMTASTIKE PERFEKTE RKS I REGJISTRUM

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:36 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 1.9 TDI - 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:36 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 TDI DSG 2009 BMT

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:30 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW Passat2.0 TDI Highline Facelift

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:30 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW Passat CC 2.0 Tdi Automatik Viti 2013 I Doganuar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:29 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa D 1.3 CDTI ecoflex 11.2012

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:29 Vetura , Prishtinë

Shitet Shtepia ne PRISHTINË

95 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj passat passat passat passat passat | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione