Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

passat 1.9 - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 5558
Opel , 85
Audi , 66
BMW , 35
Renault , 30
Peugeot , 28
Seat , 25
Fiat , 23
Škoda , 22
Citroën , 14
Ford , 14
Acura , 7
Volvo , 6
Dodge , 5
Nissan , 4
Chrysler , 4
Plymouth , 3
Jaguar , 3
Jeep , 3
Mazda , 2
Dacia , 2
Kia , 2
Hyundai , 2
Daihatsu , 2
Isuzu , 1
Toyota , 1
MINI , 1
DeTomaso , 1
Suzuki , 1
Cadillac , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe passat 1.9,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj passat 1.9 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:39
Linku:
Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

38 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 06:12 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI FACE LIFT VITI 2009

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:36 Vetura , Vushtrri

Shitet Toka

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:39
Linku:
Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

38 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:35 Vetura , Prishtinë

GOLF 2 ME 185MI KILOMETRA 1 PRONAR NGA ZVUCRA RKS

2 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:34 Vetura , Prishtinë

CIROËN C3 1.6 HDI I POSA DOGANUAR 1 VIT REXHISTRIM

6 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:26 Vetura , Prishtinë

PASSAT 1.9 TDI 74 KW (I TKUQE ) 1 VJET REGJISTRIM 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:46 Vetura , Gjilan

Pjes per kerre passat

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:15 Vetura , Prishtinë

PASSAT 1.9.TDI

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:31 Vetura , Viti

VW PASSAT 1.9 TDI VP 2002 RKS 2 MUJ

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:47 Shitorja Vetura , Mitrovicë

PASSAT 1.9 TDI EXTREM i RUJRUN RKS����

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 Vetura , Prishtinë

Pasat 1.9 Tdi Viti 2001 Klimatronik RKS 20:04:2024

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:42 Vetura , Gjilan

Vw passat 3 c 1.9

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:41 Vetura , Prishtinë

Passat 1.9 Turbo Dizell Viti 93 RKS 25/01/2024

1 550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:34 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:33 Vetura , Prishtinë

Seat Leon 1.6 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:33 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:33 Vetura , Prishtinë

SHITET POLO 1.6TDI AUTOMATIK

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:28 Vetura , Ferizaj

Mercedes c220 cdi 2009 Rks 1 vit Bejm Ndrrim

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:14 Vetura , Mitrovicë

Passat 3c 1.9 disel

5 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:24 Vetura , Ferizaj

shes passat 1.9 tdi 3 muj rks viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:29 Vetura , Ferizaj

GJIP MAZDA CX7,2.2 DIESEL ,VP 2011,4X4 AWD

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:59 Vetura , Prishtinë

VW TOURAN - 1.9 DIZELL TDI - AUTOMATIK DSG - VITI 2006 -

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:30 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

11 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 12:58 Vetura , Dardanë

Passat 1.9 Dizell

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 10:27 Vetura , Gjakovë

Shes apo ndrroj

2 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:19 Vetura , Pejë

Golf 1.9 TDI

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:40 Vetura , Prishtinë

PickUp Caddy 1.9 TDI 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
27 Sht 20:54 Vetura , Prishtinë

Mercedes c 220 cdi rks

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Sht 20:49 Vetura , Prishtinë

Golf 3 1.9 tdi me klim pa dogan

880 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 17:52 Vetura , Pejë

Shitet passati 1.9 TDI automatik tiptronik highline

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Sht 15:09 Vetura , Prizren

Passat 1.9 TDI

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Sht 10:11 Vetura , Pejë

Passat 1.9 TDI viti 2002 RKS 8 Muaj

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Sht 10:08 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ PASSAT 1.9 TDI 6 shpejci

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Sht 10:08 Vetura , Pejë

Shkoda Felicia 1.9 TDI

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 10:08 Vetura , Pejë

Citroen Berlingo 1.9 Diesel viti 2005

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 10:06 Vetura , Pejë

Golf 3 1.9 sdi

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Sht 10:05 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ PASSAT 1.9 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 10:03 Vetura , Vushtrri

SHES NDRROJ PASSAT 3C 1.9 TDI

5 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Sht 09:40 Vetura , Drenas

PASSAT 3BG 1.9 TDI RKS VITI 11.2004 GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 07:54 Vetura , Prizren

Vw Passat b5

3 400 EUR

27 Sht 07:53 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Passat 3B 1.9 TDI

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Sht 07:45 Vetura , Prizren

Opel insignia

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 13:03 Vetura , Pejë

Peugeot 3008 2.0HDI vetur Familijare Rexhistruar deri 02/2

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 12:57 Vetura , Prishtinë

Opel Insignia 2014Automatik 2.0CDTI 140ps FaceLift. RKS

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 06:24 Vetura , Fushë Kosovë

Passat 2003 1.9 tdi

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 05:42 Vetura , Prishtinë

VW Passat 1.9 TDI Rks Klimatronik

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 05:23 Vetura , Besianë

Passat 1.9 TDI( I te kuqe) me klim

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Sht 04:26 Vetura , Fushë Kosovë

Passat 2003 1.9 tdi Anglez

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 04:22 Vetura , Prishtinë

Passat 3c

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Sht 09:14 Vetura , Prishtinë

Blej vetura rks te aksidentuara dhe pa dogan

2 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj passat 1.9 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione