Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

passat b7 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 13
BMW , 12
Opel , 8
Renault , 5
Peugeot , 3
Ford , 2
Škoda , 2
Citroën , 1
Fiat , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe passat b7,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj passat b7 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Mar 15:45
Linku:
Vetura , Pejë

Passat b7 4motion 177 PS

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 21:40
Linku:
Vetura , Fushë Kosovë

Passat B7

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 04:57 Vetura , Vushtrri

Passat B7

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:17 Vetura , Prishtinë

CITROEN C3 - 1.4 DIZELL HDI - AUTOMATIK F1 VITI 2015 - RKS -

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:02 Vetura , Prizren

VW Passat b7 2011 BlueMotion

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:38 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat B7 2.0 tdi Automatik Viti 2014 Me Dogan + 383 44

10 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:12 Vetura , Prishtinë

Passat b7 2.0 tdi 4 Motion vp 2012

83 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:04 Vetura , Mitrovicë

VW Passat 2.0 TDI DSG 2013

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:59 Vetura , Mitrovicë

VW Passat 2.0 TDI 2012

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:39 Vetura , Mitrovicë

Golf 7 2.0 Automatik

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:02 Vetura , Prishtinë

Passat b7 2.0 tdi dsg

8 200 EUR

Dje 17:34 Vetura , Ferizaj

Passat B7 2.0-TDI Automatik

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:52 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA - 1.3 DIZELL CDTI - VITI 2008 - ECOFLEX - KLIM -

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:48 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 - 3.0 DIZELL TDI QUATTRO - AUTOMATIK - SLINE - RKS -

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:47 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 - STRONIC - VITI 2012 - 1.6 DIZELL TDI - RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:47 Vetura , Prishtinë

BMW 520D F10 - AUTOMATIK 8M F1 - VITI 2011 - 2.0 DIZELL -

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:47 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 - VITI 2004 - 1.6 FSI - KLIM - REGJISTRIM 8 MUJ

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:12 Vetura , Mitrovicë

passat b7/ 2014

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:59 Shitorja Vetura , Gjakovë

U SHIT flm MerrJep

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:59 Shitorja Vetura , Gjakovë

U SHIT flm MerrJep

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:16 Shitorja Vetura , Gjakovë

PASSAT B7 2.0TDI BMT PANORAM

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:30 Vetura , Ferizaj

Passat b7 2.0 tdi automatik

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:53 Vetura , Skenderaj

VW Passat B7 2.0 DSG 2014 Anglez

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:31 Shitorja Vetura , Gjakovë

PASSAT B7 2.0TDI DSG HIGHLINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:46 Vetura , Pejë

Passat B7 2.0tdi Dsg 140hp

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 23:38 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 nga ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 21:07 Vetura , Mitrovicë

Passat B7 2.0 TDI 2011 Automatik RKS

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 18:45 Vetura , Prishtinë

Shitet pasat b7 1.6 tdi 2012 i po sa doganuar

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 17:42 Vetura , Prishtinë

Passat B7 2014

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 16:39 Vetura , Mitrovicë

Passat B7 2.0TDI DSG 2013 Bluemotion

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 15:45
Linku:
Vetura , Pejë

Passat b7 4motion 177 PS

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 13:22 Vetura , Mitrovicë

Passat B7 2012

7 222 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Mar 11:25 Vetura , Mitrovicë

Passat B7 2.0TDI DSG F1 Bluemotion

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 09:43 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT B7 2.0 TDI 6 SHPEJSI RKS 6 MUJ 1 PRONAR ME SERVISE

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 07:23 Vetura , Prishtinë

Passat B7 2.0 TDI Highline

23 Mar 02:34 Vetura , Lipjan

Pasat b7 2.0 tdi Automati f1 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 02:32 Vetura , Ferizaj

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 02:29 Vetura , Ferizaj

Blej vetura pa dogan,Anglez - Per pjese

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 02:22 Vetura , Lipjan

Pasat b7 2.0 tdi Automatik f1

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 16:00 Vetura , Prishtinë

Peugeot 208 1.4 HDI viti 2013 RKS

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 14:58 Vetura , Pejë

VW Passat B7 2.0 Tdi

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 14:47 Vetura , Prishtinë

PASSAT AUTOMATIK HIGHLINE FULL OPSIONE

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 14:43 Vetura , Kastriot

AUDI A6 2.7 ALORED QUATRO 4X4 GJENDJA PERFEKTE

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 12:01 Vetura , Dardanë

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 11:59 Vetura , Dardanë

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 23:22 Vetura , Prishtinë

Passat B7 2.0 tdi 2011comfortline

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 09:10 Vetura , Fushë Kosovë

Passat B7, Pa Dogan, 2014 viti

6 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 08:19 Vetura , Gjakovë

Passat

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 21:26 Vetura , Prishtinë

Shitet Pasat B7 Pa Dogan

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 10:00 Vetura , Prishtinë

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2010

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 17:48 Vetura , Prishtinë

VW TIGUAN 2.0 TDI - DSG 4MOTION - 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 01:33 Vetura , Prishtinë

WV Passat B7 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj passat b7 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione