passat b8 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 27
BMW , 23
Opel , 5
Ford , 3
Peugeot , 3
Škoda , 2
Smart , 2
Daihatsu , 1
Kia , 1
Pontiac , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe passat b8,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj passat b8 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:34 ,

❌AUTO.24.BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN VW BMW AUDI

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:33 ,

AUTO..24 BLEJM VETURA NGA GJERMANIA DEFEKT AKSIDENT

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:32 ,

AUTO.24 BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:30 ,

PASSAT B8 2.0TDI

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:56 ,

VW Passat B8 2.0 TDI DSG Ne Gjendje Perfekte

Histora e veturës

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:54 ,

Passat 3c DSG viti 2008 rks 2.0 TDI AUTOMATIK

Histora e veturës

6 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:54 ,

Jetta 2.0 DSG 2015 RKS 11muj e posa doganume

Histora e veturës

10 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 ,

Passat B8 Automatik 2.0 2018 full

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 ,

BMW 530 D - XDRIVE - RKS 1 VIT - 2018

Histora e veturës

33 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:05 ,

VW Passat B8 2.0 TDI Highline Automatik-Digital-

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:02 ,

Passat b8 1.6

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:09 ,

Shitet Passat B8 2.0 TDI DSG Highline BMT 2015me dogan

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:04 ,

PASAT B8 2.0 AUTOMATIK 2015 ME DOGAN

Histora e veturës

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:27 ,

Pasat.B8.1.6.R.line.Viti.2015.Ndrrim.Golf.6.dhe.7

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:08 ,

Vw Passat B8 2.0TDI DSG model 2017

Histora e veturës

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:05 ,

Vw Passat B8 2.0TDI DSG model 2017

Histora e veturës

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:57 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

Histora e veturës

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:56 ,

BLEJ GOLFA 5 DHE 6 PA DOGAN--- PER PJES

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 19:55 ,

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan per PJES

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:55 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:28 ,

Passat b8 2.0 Dsg Highline

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:16 ,

Shitet Passat B8 2.0 2016 RKS

Histora e veturës

13 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:30 ,

Passat b8 diesel comfortline 2.0 dsg automatik

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:12 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:11 ,

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:10 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMWMercedes AUDI

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 12:26 Shitorja ,

Passat B8

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Tet 11:09 ,

Passat B8 2.0 TDI 190ps DIGITAL DISPLAY

Histora e veturës

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 09:42 ,

Shes VW Golf 6 GTD DSG 2012

Histora e veturës

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 01:05 ,

VW PASSAT B8 R-LINE 2.0 BI-TDI DSG 2016

Histora e veturës

19 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Tet 23:05 ,

shitet vetura passat b8

Histora e veturës

14 850 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 19:35 ,

Blej vetura pa dogan,Anglez - Per pjese

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj passat b8 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • passat b8 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • Passat B8 në kategorinë Vetura | BMW | M-modele
  • Passat b8 në kategorinë Vetura | BMW | 320 | Seri 3
  • passat b8 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E-Class
  • passat b8 në kategorinë Makina
  • Passat B8 në kategorinë Vetura | Audi | A6
  • passat b8 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T5
  • passat b8 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Model tjetër
  • Passat b8 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Passat b8 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione