passat tdi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 5882
Audi , 144
Opel , 99
BMW , 29
Seat , 27
Škoda , 22
Peugeot , 15
Ford , 14
Fiat , 10
Citroën , 7
Renault , 7
Acura , 4
Kia , 2
Volvo , 2
Isuzu , 1
Nissan , 1
Chrysler , 1
MINI , 1
Plymouth , 1
Cadillac , 1
Jaguar , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Bugatti , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Aixam , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe passat tdi,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj passat tdi Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Maj 21:59
Linku:
,

Passat 2.0 dsg

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 12:15
Linku:
,

Passat B8 1.6 TDI(DI) Tkuqe

15 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 15:39
Linku:
,

Passat B8 1.6 TDI(DI) Tkuqe

15 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

Sot 15:33 ,

Shitet VW Passat 2.0 TDI Highline Viti 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:33 ,

Shitet VW Passat 2.5 TDI Viti 2003 Automatik RKS 7 Muaj

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:32 ,

Passat B7 2.0 TDI Automatik DSG Start/Stop Model 2013 RKS

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:32 ,

Shitet vetura VW Passat 2.0 TDI - 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:30 ,

Vw Passat 3c 2.0 Tdi Rks 1 vit Manual

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:30 ,

Audi a4 1.9

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:18 ,

Passat B8 2.0 tdi DSG viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:17 ,

Vw Passat B7 1.6 TDI 77KW model 2012

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:17 ,

Vw Passat B7 1.6 TDI 77kw model 2012

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:17 ,

Passat 2.0 tdi DSG viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:16 ,

Tiguan 4 Motion

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:16 ,

VW Passat B7 Limuzine 2.0 TDI 20122

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:16 ,

Vw Passat B8 2.0 TDI 6 shpejtsi Bluemotion model 2016

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:12 ,

Passat 1.9 TDI

3 299 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:11 ,

VW PASSAT 3C 2.0 TDI

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:11 ,

VW Passat 3C 2.0 TDI

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:05 ,

Vw Passat B8 2.0 TDI Bluemotion model 2016

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:03 ,

PASSAT 1.9 TDI AUTOMATIK

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:00 ,

VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG ( Dogan te paguar )

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:59 ,

VW PASSAT B7 2.0 TDI DSG 4MOTION Highline

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:57 ,

Vw Passat B8 2.0 TDI Bluemotion model 2016

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:55 ,

PASSAT 3C 2.0 TDI DSG AUTOMATIC VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:54 ,

Vw Passat B7 1.6 TDI 77KW model 2012

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:53 ,

Vw Passat B7 1.6 TDI 77KW model 2012

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:52 ,

Skoda Roomster

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:51 ,

PASSAT B7 2.0 TDI DSG AUTOMATIK ME DOGAN DHE HOMOLOGIM 2014

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:49 ,

Volkswagen Touran 2.0 tdi DSG

5 290 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:49 ,

VV PASSAT 3C 2.0 TDI DSG AUTOMATIC VITI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:41 ,

VW PASSAT 2.0 TDI CC KLIMATRONIK ULSE GJYSEM LEKUR - 2009

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:40 ,

VW GOLF 7 1.6 TDI START STOP DISTRONIK KAMER RKS -2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:39 ,

VW BORA 1.9 TDI SPECIAL E REGJISTRUAR RKS KLIMATRONIK - 2002

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:38 Shitorja ,

PASSAT 1.6TDI 2016 HIGHLINE

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:34 Shitorja ,

PASSAT B8 2.0 TDI 2017 I DOGANUAR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:28 ,

PASSAT B7 2.0 TDI BLUEMOTION 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:27 ,

PASSAT B7 2.0 TDI BLUEMOTION 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:26 ,

PASSAT B7 2.0 TDI BLUEMOTION 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:21 Shitorja ,

VW PASSAT B8 1.6 TDI AUTOMATIK 2016 / ME DOGAN

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:21 Shitorja ,

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK 2014 / ME DOGAN

13 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:16 ,

Shes apo Ndrroj Veturen VW Passat B7 1.6 TDI 2012

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:15 Shitorja ,

VW Passat CC 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:13 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:13 ,

Caddy tdi 2012 me pes ulese + TVSH

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:12 ,

VW CADDY MAXI 2.0 TDI ME 5 ULSE

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:12 ,

Caddy TDI model 2013 i doganuar me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:11 ,

VW CADDY TDI ME 5 ULESE ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj passat tdi | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione