Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

per kolic | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 4
BMW , 2
Ford , 2
Acura , 1
Artega , 1
Bugatti , 1
Citroën , 1
Jeep , 1
Mazda , 1
Nissan , 1
Škoda , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe per kolic,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj per kolic Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Dhj 23:32 Vetura , Prizren

shitet gjipi

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 06:45 Vetura , Prizren

Mazda

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Sht 15:21 Vetura , Prizren

Shitet kamioni nissan

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 19:30 Vetura , Therandë

Bmw 5 Xdrive (4X4)

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Nën 18:47 Vetura , Therandë

Kombi T4

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 19:43 Vetura , Prizren

Shitet golldani

890 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 15:45 Vetura , Vushtrri

Shiten sendet per vetur

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Gush 21:47 Vetura , Ferizaj

Kolic per femi

65 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 07:31 Vetura , Malishevë

OPEL ASTRA H 1.8 BENZIN 2005 AUTOMATIK RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 02:31 Vetura , Prizren

OPEL ASTRA H 1.8 BENZIN 2005 AUTOMATIK RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 12:03 Vetura , Kastriot

Wv caddy maxi life 1.9 tdi

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Nën 16:59 Vetura , Ferizaj

Skoda fabia 2009 1,9 tdi sport kombi lmosine

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 11:55 Vetura , Prizren

OPEL ASTRA H 2005 1.9TDCI RKS 27.09/20 TRI VITE KS

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 18:56 Vetura , Prizren

Ford tranzid 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Korr 16:12 Vetura , Prishtinë

Vetur per persona me aftsi te kufizume

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 20:06 Vetura , Therandë

Kombi T4 regjistrim 1 vjet

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Korr 19:17 Vetura , Drenas

vetura per invalida

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Maj 09:27 Vetura , Prishtinë

Kolic per traktor

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 10:12 Vetura , Vushtrri

VW Caddy maxxi

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Jan 16:54 Vetura , Vushtrri

VW Caddy 1.9

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Dhj 08:56 Vetura , Ferizaj

Kolic per bartjen e automjetev

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 00:49 Vetura , Ferizaj

Mercedes ne gjendje superiore dizel

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 16:02 Vetura , Shtime

corsa 1.0 benzin 2003

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Pri 11:48 Vetura , Prizren

Kolic e kerrit

280 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 21:28 Vetura , Prizren

Citroen Berlingo -97

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 16:52 Vetura , Lipjan

Kolic

250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 22:03 Vetura , Drenas

VW Golf 4 per njerez me pasoja

6 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 21:19 Vetura , Gjakovë

Nisanin Patrol diesel -03

6 500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj per kolic | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione