Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

porche - Vetura Të gjitha në Kosovë

Porsche , 30
Škoda , 9
Audi , 5
BMW , 5
Seat , 4
Fiat , 2
Citroën , 1
Nissan , 1
Opel , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe porche,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj porche Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:37 Vetura , Prishtinë

PORCHE CAYEEN 3.0D PONORAM 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 00:21 Vetura , Mitrovicë

WV PASSAT 2.0 DSG 140ps I GARANTUAR PER QDO SEN

1 EUR

11 Sht 17:50 Vetura , Prishtinë

Skoda Octavia 1.6 Disel DSG + AdBlue

1 EUR Price Reduced

07 Sht 11:27 Vetura , Besianë

Skoda Fabia

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Gush 13:25 Vetura , Prishtinë

T-ROCK 2018 2.0 TDI 27,800 EUR

27 800 EUR

08 Gush 18:32 Vetura , Pejë

GOLF 7 10.2020 50.xxxkm

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Korr 22:14 Vetura , Pejë

Golf 7 1.6 10.2020 50.xxx km

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Korr 03:15 Vetura , Mitrovicë

PASSAT B7 2.0 TDI DSG F1 140 PS GJENDJA SI I RI

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 12:25 Vetura , Pejë

Golf 7 1.6 10.2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Korr 10:26 Vetura , Pejë

Golf 7 1.6 10.2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Qer 12:47 Vetura , Pejë

Golf 7 1.6 10.2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
12 Qer 22:13 Vetura , Pejë

Golf 7 1.6 10.2020 49.XXX

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
12 Qer 18:22 Vetura , Pejë

Golf 7 1.6 10.2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Qer 21:36 Vetura , Pejë

Golf 7 1.6 10.2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Qer 19:29 Vetura , Pejë

Golf 7 1.6 10.2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Qer 21:30 Vetura , Prizren

Shitet Porsche panamera

33 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 21:11 Vetura , Pejë

Golf 7 1.6 10.2020 50.xxx km

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Maj 19:49 Vetura , Pejë

Golf 7 1.6 10.2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Maj 22:15 Vetura , Pejë

Golf 7 10.2020 47.xxxkm

23 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
21 Pri 15:22 Vetura , Pejë

Golf 7 1.6 10.2020 45.XXX KM

123 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
15 Pri 22:25 Vetura , Prishtinë

Porche cayenne 3.0

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Mar 11:56 Vetura , Therandë

Porche 944 oltaimer

13 900 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Shk 23:09 Vetura , Ferizaj

shitet porche panamera

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 22:19 Vetura , Prishtinë

Passat B8

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Jan 23:28 Vetura , Prizren

Skoda yeti

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Jan 14:07 Vetura , Prishtinë

Porche Cayenne 3.0 Dizel

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 23:36 Vetura , Lipjan

Porche Panamera

30 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 03:04 Vetura , Prizren

Skoda yeti

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Nën 03:03 Vetura , Prizren

Skoda yeti

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Gush 14:20 Vetura , Prishtinë

rent a car

30 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Gush 14:20 Vetura , Prishtinë

rent a car

30 EUR /

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Maj 20:07 Vetura , Gjilan

Shitet VW Passati 1.6 automatik TDI 2016

19 850 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Pri 17:12 Vetura , Prizren

Porsche Panamera 4.8s 2011 Fullopcione Rks

27 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Jan 11:09 Vetura , Prishtinë

Skoda Octavia 2.0 TDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Jan 09:21 Vetura , Gjilan

Shitet Polo 1.0 MPI KM Te Kalur 17200 Garantume

11 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 00:56 Vetura , Prishtinë

porche cayenne

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Gush 13:18 Vetura , Prizren

Shitet porche cayenne gts 2013 full option

28 800 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Maj 23:31 Vetura , Prishtinë

PASSAT B7

13 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Mar 23:34 Vetura , Malishevë

Shitet ose ndrrohet me marrveshje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 18:44 Vetura , Lipjan

Porche Panamera 4S PDK 4.8 Benzin Fulll Fulll Opcione

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Mar 07:57 Vetura , Lipjan

Blej pezho 205 gti

1 000 EUR

20 Jan 23:12 Vetura , Prizren

Bmw 530 XDrive M paket facelift E60 RKS

10 800 EUR

20 Jan 20:45 Vetura , Drenas

Shitet VW PHAETON 5.0 V10

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 11:51 Vetura , Prishtinë

VW Tiguan 2.0 TDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Nën 20:44 Vetura , Deçan

Aaaaa

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Nën 14:10 Vetura , Ferizaj

Porche Cayenne

49 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Tet 20:07 Vetura , Gjilan

Shes Audi A3 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 19:08 Vetura , Prishtinë

Volvo S40 1.9 RKS

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 12:38 Vetura , Ferizaj

Audi Q3 2.0 TDI "Quattro" Full S Line

18 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj porche | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • porche në kategorinë Vetura | Lexus
  • Porche në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | G-Class
  • Porche në kategorinë Vetura | BMW | 320 | Seri 3
  • porche në kategorinë Makina
  • porche në kategorinë Vetura | Rolls Royce
  • Porche në kategorinë Vetura | Jaguar
  • porche në kategorinë Vetura | Dodge
  • porche në kategorinë Vetura | Ferrari
  • porche cayenne në kategorinë Vetura | Porsche | Cayenne
  • Porche në kategorinë Vetura | Porsche | Cayenne

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione