porshe | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Porsche , 20
Škoda , 4
Audi , 3
Fiat , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe porshe ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj porshe Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Maj 11:45 ,

Branik ( Parakolf ) Porshe Cayenne seria 2004-2012

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 23:30 ,

Porsche cayenne

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Mar 08:16 ,

Passat

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 19:05 ,

Skoda Roomster

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 00:01 ,

Shkoda fabia,2017 pronari i pare 7200km,7900€

7 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Jan 01:25 ,

Shitet shkoda fabia pronari i pare 2017 viti

7 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Jan 12:42 ,

U shiitt. VW PASSAT 3C 2.0 TDI 2010 BLUEMOTIONE " HIGHLINE

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 21:41 ,

Golf 6 HighLine 2.0

9 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Nën 14:09 ,

GOLF 6 modeli HIGHLINE

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Nën 08:54 ,

GOLF 6 modeli HIGHLINE

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Nën 09:23 ,

Shitet

11 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Nën 16:38 ,

VW Jetta

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Tet 09:52 ,

Shes Audi A3 2013 s Line

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 10:44 ,

Shitet porshe cayenne s

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Gush 23:05 ,

Shitet porshe cayenne s

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 20:37 ,

Shitet porshe cayenne s

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gush 23:08 ,

Shitet porshe cayenne s

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 13:10 ,

Golf 7 1.6 TDI DSG 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Mar 17:14 ,

Porshe 4S -DK

47 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Shk 16:31 ,

shes porshe panamera 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Nën 19:48 ,

Porsche Panamera benzine 2015

38 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
05 Nën 22:04 ,

Golf 7

10 200 EUR Price Reduced

21 Gush 20:54 ,

Ford Fiesta

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Korr 22:22 ,

Shes veturen Gof 5

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Korr 09:42 ,

Shes Veturen

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Maj 00:11 ,

Porche cayen

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 17:48 ,

TOURAN 2.0 TDI 57.000 KM

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Pri 14:53 ,

Golf 6 tdi dsg 7 shpejci viti 2012 seria fundit

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 19:42 ,

Pikapo

1 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Dhj 11:19 ,

Goma

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Qer 18:57 ,

Touran 1.6 tdi dsg

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 14:55 ,

Ushit 17ore flm merrjep

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 09:56 ,

Porshe

33 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 17:34 ,

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Qer 18:50 ,

Audi A4b8 Sline

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 21:52 ,

U SHIT FLMM MERRJEPP

15 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 23:17 ,

Golf 2 Benzin 1.6 mundsisht ndrrim shtoj edhe pare

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Shk 17:08 ,

PORSHE

115 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Nën 19:21 ,

Porshe cayenne 2010 dizel

33 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Nën 15:38 ,

Porsche Cayenne 3.2 -05

11 000 EUR

11 Tet 18:20 ,

U SHITT FLM MERRJEP Porshe cayenne S

8 888 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 18:56 ,

porshe cayman

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Jan 11:31 ,

shitet porshe porche 2004

10 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Tet 08:21 ,

urgjent VW TIGUAN 2.0 1 vjet regjistrim 049132896

13 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 10:57 ,

FELLGE -

600 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj porshe | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione