scoda octavia | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Škoda , 15

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe scoda octavia,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj scoda octavia Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Maj 10:13 ,

shitet scoda octavia

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 19:23 ,

Scoda 4x4 2.0

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Jan 16:17 ,

Skoda Octavia 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 20:09 ,

Scoda Octavia

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Sht 09:35 ,

Skoda octavia dizel

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 09:35 ,

Scoda Octavia 2.0TDI Fulloption

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 12:47 ,

Skoda octavia 2.0tdi 4x4 184 ps ose kf sport

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Dhj 14:00 ,

Auto scoda octavia 1.9tdi VP 2012 topp

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 11:42 ,

Skoda octavia 2.0

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 17:08 ,

Scoda octavia

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 10:29 ,

Scoda octavia 1.6 Diesel

Histora e veturës

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Tet 22:16 ,

Scoda Octavia -00

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 15:40 ,

Shitet Skoda octavia

Histora e veturës

5 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 19:28 ,

Scoda Octavia RS

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 16:10 ,

Scoda octavia 1.9 tdi

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj scoda octavia | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Scoda octavia Scoda octavia

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione