seat ibiza 1.9 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Seat , 288
Audi , 6
Renault , 6
BMW , 2
Fiat , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe seat ibiza 1.9,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj seat ibiza 1.9 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:11 ,

Shitet ose ndrrohet Seat Ibiza 1.9 TDI 2002

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:42 ,

Seat Ibiza FR

Histora e veturës

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:28 ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI TABELA RKS 5 DYER 2010

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:28 ,

SEAT LEON 1.9 TDI TABELA RKS 2010

Histora e veturës

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:14 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Qer 21:34 ,

Seat ibiza 1.9 turbo dizell

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 15:41 ,

SEAT IBIZA 1.9

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Qer 09:26 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 07:21 ,

Seat Ibiza FR 1.9 TDI-DI Tkuqe

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 17:17 ,

Shitet seat ibiza 1.9 dizell

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Qer 15:20 ,

Seat Ibiza 1.9 SDI

Histora e veturës

900 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Qer 23:06 ,

Seat Ibiza 1.9 TDi DieseI 2004

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 21:14 ,

Audi A3 Sportback 1.9 TDI DSG 2010

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 21:01 ,

Seeat 2004

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 11:18 ,

Shes seat ibiza 1.9

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Qer 12:46 ,

Audi A4 1.9 TD(I)

Histora e veturës

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 10:54 ,

Seat Ibiza 1.9 Tdi 2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:00 ,

Audi A4 1.9 TDi 10 muj rks

Histora e veturës

4 699 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 20:19 ,

seat ibiza 1.9 tdi me klim

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 15:23 ,

seat ibiza 1.9 tdi me klim

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 02:10 ,

Seat Ibiza 1.9TDI

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 09:45 ,

Shitet SEAT IBIZA 1.9 TDI

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 19:43 ,

Shes veturen

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 20:16 ,

Seat Ibiza

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 11:11 ,

caddy 1.9 tdi 2008 me klim

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 23:43 ,

Shes Seat Ibiza 1.9 TD(I) 101ps

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 13:08 ,

Seat Ibiza 2009 1.9 TDI

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 10:48 ,

Seat ibiza

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 06:04 ,

Seat Ibiza

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 06:04 ,

Seat Ibiza

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 06:04 ,

Seat Ibiza

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 06:04 ,

Seat Ibiza

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 15:16 ,

Shitet Seat Ibiza 1.9 - TDI 2003

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 08:01 ,

Seat ibiza

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 07:35 ,

Seat 1.9 tdi

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 07:52 ,

Seat Ibiza FR

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 14:14 ,

Gollf 4

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 15:43 ,

VW Jetta -1.9 TDI-1vit regjistrim

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 11:40 ,

VW Jetta -1.9 TDI-1vit regjistrim

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 22:29 ,

U shit E Gzoft Pronari i Ri ��

Histora e veturës

28 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Dhj 20:54 ,

Shitet Seat Ibiza 1.9 tdi pa dogan

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 16:15 ,

Passat 1.9 automatik ..... u shit .

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Nën 23:52 ,

Shes Seat ibiza 1.9 Tdi 2005

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 19:30 ,

Passat 1.9 me dy tkuqe higline

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 14:46 ,

Passat automatik 1.9

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Nën 14:45 ,

Passat karavan 1.9 me ( Di ) tkuqe

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj seat ibiza 1.9 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Seat ibiza 1.9 SEAT IBIZA 1.9 TDI

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione