Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shes - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 49524
Mercedes-Benz , 15804
Opel , 15347
Audi , 10424
BMW , 6938
Renault , 5376
Peugeot , 4696
Ford , 4454
Fiat , 4443
Citroën , 2634
Seat , 1311
Alfa Romeo , 860
Nissan , 856
Škoda , 846
Acura , 804
Volvo , 545
Hyundai , 544
Mitsubishi , 505
Kia , 493
Mazda , 471
Land Rover , 441
Toyota , 424
Jeep , 388
Smart , 334
Suzuki , 258
Chrysler , 238
MINI , 233
Chevrolet , 230
Honda , 225
Rover , 196
Aixam , 169
Alpina , 159
Lancia , 159
Daewoo , 147
Yugo , 98
Jaguar , 87
Dacia , 86
Lada , 82
Artega , 78
Zastava , 77
Ssangyong , 75
Saab , 75
Porsche , 70
Dodge , 69
Isuzu , 49
Daihatsu , 49
GMC , 45
Cadillac , 43
MG , 36
Subaru , 36
Bentley , 35
Tata , 33
TVR , 25
Bugatti , 25
Ferrari , 25
Wartburg , 19
Pontiac , 18
Piaggio , 17
BAIC , 16
Lincoln , 16
Wiesmann , 15
Hummer , 14
Proton , 14
Buick , 11
Grecav , 11
Maserati , 10
Great Wall , 10
UAZ , 9
KTM , 9
Corvette , 7
Trabant , 5
Infiniti , 4
Lexus , 4
DeTomaso , 3
Plymouth , 3
NSU , 3
Landwind , 3
Tesla , 3
Lotus , 2
Morgan , 2
Spyker , 1
Talbot , 1
Ligier , 1
Triumph , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shes,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shes Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Sht 01:29
Linku:
Vetura , Viti

Shiten 3 makina me targa të huaja të ardhur nga Zvicra

4 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:11
Linku:
Vetura , Prishtinë

FORD FOCUS 2014 1.6 DIESEL NGA ZVICRRA

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 20:40
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5, 2015, 2.0, quattro

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Sht 14:05
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5, 2015, 2.0, quattro, S line

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 03:33 Vetura , Pejë

RANGE ROVER SPORT 3.6 TD FACE LIFT RKS 1VIT

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:24 Vetura , Prishtinë

Shitet BORA 1.9 TDI

3 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:17 Vetura , Fushë Kosovë

Shes golf3

1 750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:15 Vetura , Vushtrri

SHITET TOKA URGJENT ne vend shum te mir

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 01:04 Vetura , Mitrovicë

SHITET TOKA URGJENT ne vend shum te mir

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:52 Vetura , Prizren

Shes renault master 2.5 dci pa dogan

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:52 Vetura , Prishtinë

Bmw F30 320 2014

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:51 Vetura , Lipjan

BMW X3 2.0d M-paket 2017

19 800 EUR

Sot 00:50 Vetura , Prishtinë

Shes me pare

850 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 00:50 Vetura , Prishtinë

Shes Bmw x1 2.0i x-drive

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:48 Vetura , Prishtinë

Vw CADDY

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:48 Vetura , Prizren

Citroen C4 Picasso 1.6 HDI AUTOMATIC viti 2010

5 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:47 Vetura , Mitrovicë

Golf 5 1.9 TDI Viti 2006 red 1 vjet

4 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:46 Vetura , Vushtrri

NISSAN NAVARA D40 AUTOMATIK

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:46 Vetura , Ferizaj

Shes veturen

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:45 Vetura , Prishtinë

Shes

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 00:45 Vetura , Gjilan

Shitet

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:45 Vetura , Prishtinë

WW Polo, VW Polo 1.9 TDi

2 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:45 Vetura , Skenderaj

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 00:45 Vetura , Deçan

Rocky Daihatsu 2.8 Diesel me Tabela te Zvicrres

6 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:44 Vetura , Fushë Kosovë

Vw Caddy

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:43 Vetura , Besianë

KIA SPORTAGE 1.7 CRDI 2017 e doganuar (Tabela RKS)

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:42 Vetura , Mitrovicë

AUDI A6 2.7 TDI AUTOMATIK QUATTRO

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:42 Vetura , Kaçanik

Shitet Hyundai Terracan CRDI 4x4 Automatik, 7ulse

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:42 Vetura , Besianë

Shes Ndrroj toureg 2005 2.5 tdi rks 8 muj 4x4

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 00:42 Vetura , Prishtinë

Shes Fiat 500L Cross Automatik 2018 rks 1 vit

9 550 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:40 Vetura , Prishtinë

Shes Goma Rezerv per Tiguan

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:40 Vetura , Pejë

SHES PASSAT 1.9 TURBO DIZEL

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 00:39 Vetura , Malishevë

Shes Golf 6 manual,2010 1.6

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:37 Vetura , Gjilan

Fellne me goma

1 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 00:37 Vetura , Gjilan

Opel astra 1.7

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:37 Vetura , Gjilan

Opel astra 1.7

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:37 Vetura , Mitrovicë

BMW 218 2.0 DIESEL AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:36 Vetura , Pejë

AUDI A6 S-LINE 3.0 QUATTRO

123 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:34 Vetura , Besianë

PEUGEOT 208 2016 1.6 BLU HDI TIP TOP

7 650 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:34 Vetura , Prishtinë

Shes veturën Q5 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:32 Vetura , Mitrovicë

GOLF 7.5 1.6 TDI VITI 2017 I SAPO DOGANUAR

12 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:32 Vetura , Mitrovicë

AUDI A6 2.7 TDI AUTOMATIK QUATTRO

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:32 Vetura , Mitrovicë

TIGUAN 2.0 TDI DSG VITI 2020

26 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:32 Vetura , Mitrovicë

Land Rover Discovery 4 3.0 V6 Diesel Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:32 Vetura , Prishtinë

PASSAT 1.9.TDI

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:31 Vetura , Pejë

Shes pollo 1.4 benzin

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:31 Vetura , Prishtinë

Golf 7.5

10 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:29 Vetura , Skenderaj

Shes audi Q3 2.0 tdi 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:28 Vetura , Pejë

Skoda Octavia 2.0 tdi 4x4 (gjendje perfekte)

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:27 Vetura , Fushë Kosovë

Peugeot 407 sw 2.0 Hdi Automatik 2007

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:25 Vetura , Lipjan

Shes 3 goma 225 40 18 jan tek

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:25 Vetura , Lipjan

Peugeot 206 1.4 b viti 2004 rks tetor 2023

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:25 Vetura , Lipjan

Automatik bmw 320. 2.0 d viti 2002 rks ni vit

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:25 Vetura , Lipjan

Shes goma me gjith bandasha 175 65 14

60 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shes | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione