shiroko | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

30 Dhj 18:17 ,

SHITET SHIROKO BEZIN 1.8 RKS

700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 12:21 ,

Shes shiroko 16w.

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 13:32 ,

Shiroko 1.8 benzin plin Rks 1 vje ti

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 08:02 ,

VW Scirocco 1.6 6 muaj regjistrim

490 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Tet 20:33 ,

Grand Shiroko 2003

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 23:01 ,

Jeep Cherokee 2.1 dizel -89

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Gush 19:26 ,

grand shiroko 4.2 benzin

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim