Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shkoda fabia - Vetura Të gjitha në Kosovë

Škoda , 234
Audi , 149
Opel , 140
BMW , 138
Ford , 60
Fiat , 54
Renault , 52
Peugeot , 51
Citroën , 40
Alfa Romeo , 12
Seat , 12
Jeep , 11
Nissan , 11
Hyundai , 8
Mazda , 8
Toyota , 8
Volvo , 8
Smart , 7
MINI , 5
Rover , 5
Daewoo , 4
Daihatsu , 3
Kia , 3
Lancia , 3
Chevrolet , 2
Chrysler , 2
Honda , 2
KTM , 2
Suzuki , 2
Acura , 1
Aixam , 1
Artega , 1
Dacia , 1
DeTomaso , 1
Dodge , 1
Isuzu , 1
Lincoln , 1
MG , 1
Pontiac , 1
Porsche , 1
Ssangyong , 1
Subaru , 1
Wiesmann , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shkoda fabia,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shkoda fabia Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:52 Vetura , Ferizaj

PIKAP FORD CONECT 1.8 TDCI 2.300 euro 044280873

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:52 Vetura , Ferizaj

Shes fiat scudo 2.0 jtd rks i skaduar ☎️044280873 1490 eur

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:39 Vetura , Gjilan

Skoda Fabia 1.4 TDI Pa Dogan

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:41 Vetura , Prishtinë

SHITET OPEL CORSA 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:15 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0TDI viti 2013 nga Gjermania

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:15 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 quattro 2.0TDI Automatik S Line rks

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:15 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 quattro 3.0TDI Automatik S tronic rks 4 muj

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:15 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0TDI viti 2013 regjistrimi i pare ne Kosove

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:14 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C CLAS 200 CDI,VITI 2015,RKS---MUNDESI NDRRIMI

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:14 Vetura , Prishtinë

RENAULT LAGUNA 2.0 DCI 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:04 Vetura , Lipjan

Golf 5 *Nderrim*

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:56 Vetura , Drenas

Golf 6 2.0Tdi Dsg Automatik 2009 RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:23 Vetura , Pejë

Peugeot 206 1.6 Benxin viti 2001

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:22 Vetura , Pejë

Fiat Punto 1.2 Benxin viti 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:20 Vetura , Pejë

Citroen c3 1.6 Benxin viti 2004

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:13 Vetura , Pejë

Golf 7 2.0 TDI 4X4 viti 2015 model 2016 Pa Dogan

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:13 Vetura , Prishtinë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 14:13 Vetura , Pejë

Golf 3 1.9 sdi

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:09 Vetura , Pejë

Kamioneta me 6 Ulse T4 2.4 Diesel 1 VIT RKS

2 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:08 Vetura , Pejë

Passat b8 2.0 DSG 2015 Pa Dogan

11 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:07 Vetura , Pejë

Renault Megane 1.5 Diesel RKS dizne turbin defekt

750 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 14:04 Vetura , Pejë

Renault Megane 1.5 Diesel viti 2003 Dizne Turbin defekt

750 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:02 Vetura , Pejë

Ford Escort 1.8 Diesel Pa Dogan

450 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 13:55 Vetura , Prizren

Motorra.1.9 dizel per golf gjeta audi 80 t2 t3 t4 etj

Sot 13:53 Vetura , Prishtinë

SKODA OCTAVIA - VITI 2012 - 1.6 TDI - BLUEMOTION - RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:33 Vetura , Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

68 EUR

Sot 13:32 Vetura , Prishtinë

Chevrolet orlando automatik-131mij-KM kalume

9 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:22 Vetura , Prishtinë

Opel agila 1.0 benzin clim etj shitet urgjent

5 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:20 Vetura , Prishtinë

Opel Zafira 1.9 dizel 7ulse shitet urgjent 1vit rks

4 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:19 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:19 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentume

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:18 Vetura , Malishevë

Blejm vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:18 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:18 Vetura , Gjilan

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:18 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura ne gjith Kosoven

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:09 Vetura , Mitrovicë

Shes golf 2 dizell 049-180-401

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:24 Vetura , Ferizaj

Fiat scudo 2.0 jtd rks i skaduar 044280873 qmimi 1.490 euro

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Vetura , Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:22 Vetura , Besianë

METAL BEHA OFROJ PUNA NGA METALI DYR GILINDERA

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:44 Vetura , Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

15 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 10:39 Vetura , Skenderaj

Passat B8 2.0 Automatik Mundesi Ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:38 Vetura , Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:26 Vetura , Besianë

METAL BEHA OFROJ PUNA NGA METALI DYR GILINDERA

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:20 Vetura , Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Sot 10:12 Vetura , Skenderaj

E220d 4matic 2019 Digital Tacho Ndrrim I Mundshem

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:23 Vetura , Fushë Kosovë

Shkoda Fabia tdi 1.6 Pa Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Vetura , Prishtinë

mercedes vito 109 CDI.. CH

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:21 Vetura , Viti

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:06 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes C220d 2016 AMG Rks 049650222

23 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:01 Vetura , Mitrovicë

Isuzu Trooper 2.8 TurboIntercouler

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shkoda fabia | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione