Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shporet | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Acura , 10
BMW , 9
Audi , 8
Fiat , 4
Alpina , 4
Peugeot , 2
Artega , 2
Opel , 1
Zastava , 1
Seat , 1
Wiesmann , 1
Škoda , 1
Hyundai , 1
Citroën , 1
Ford , 1
Bentley , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shporet,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shporet Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:52 ,

SHITET GOLF 2 ����

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:58 ,

Shitet BMW 420D

21 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 ,

Shitet Bmw 420d GranCoupe

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:43 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:25 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2250 € ,

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:25 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2250 €

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:15 ,

Golf 7.5

18 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:15 ,

BMW ����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:43 ,

Servis per lavatriqe, enëlarëse, shporet el....

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 08:52 ,

Shes Audi A1 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Qer 22:13 ,

Shitet Peugeot 206 HDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 07:54 ,

Mitsubishi Pajero 2.5 rks

4 300 EUR Price Reduced

16 Qer 16:21 ,

Blejm vetura pa dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 16:20 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 08:31 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 04:10 ,

Hondai Getz

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 15:25 ,

urgentshes tekik te bardh edhe dyr platikes

99 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Mar 21:39 ,

shes friz te madh edhe shes shporeta etj

99 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 17:08 ,

Opel insignia

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 16:12 ,

Fiat Hobby

60 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Tet 23:00 ,

Shporet

380 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 12:31 ,

SETRA 315 HD

4 478 994 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 17:25 ,

Shporet i smedereves

90 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Qer 20:36 ,

Shiten te gjitha paisjet

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Maj 11:07 ,

Kalldaja

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 10:50 ,

shporet

680 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 13:57 ,

shitet shporeti alfa

150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 19:05 ,

Skoda Roomster

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 13:29 ,

Shes shporet alfa 27Kw

920 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 00:01 ,

Shporet

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Nën 22:45 ,

Shporet nxemje alfa 20

150 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 14:10 ,

Shporett nxemjee alfa 20

150 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Gush 13:08 ,

Shporet

150 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Qer 09:39 ,

Servis per lavatriqe, enëlarëse, shporet el....

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 18:56 ,

Vetur

2 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 10:45 ,

Shitet setra ul me dogan tpagune

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Shk 01:51 ,

Shporet

500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Jan 23:04 ,

shporet per nxemje alfa 20kw

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Dhj 19:25 ,

Shporet

90 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Dhj 19:25 ,

Shporet

90 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Dhj 19:25 ,

Shporet

90 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Dhj 19:13 ,

Shporet

90 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Sht 19:00 ,

Golf 3 1.9tdi

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Gush 20:54 ,

Ford Fiesta

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Mar 19:22 ,

Shitet Kampshtepiza Urgjent

1 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 23:41 ,

Shiten

120 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 20:52 ,

Shiten

120 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 13:30 ,

Shitet pasat 2 1.8b

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shporet | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • shporet në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • shporet alfa në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • shporet në kategorinë Të tjera
  • Shporet per nxemje në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Shporet me dru në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • shporet në kategorinë Vetura | Wiesmann
  • shporet në kategorinë Lavatriçe dhe makinë tharëse | Candy
  • Shporet elektrik në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • shporet në kategorinë Shtëpi
  • Shporet në kategorinë Lavatriçe dhe makinë tharëse

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione