sprinter | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Mercedes-Benz , 1372
Opel , 112
BMW , 87
Audi , 85
Renault , 50
Fiat , 44
Ford , 38
Peugeot , 33
Citroën , 21
Alfa Romeo , 11
Jeep , 11
Seat , 8
Hyundai , 7
Škoda , 6
Smart , 6
Toyota , 4
MINI , 3
Kia , 3
Acura , 3
Chevrolet , 3
Mazda , 2
Nissan , 2
Chrysler , 2
Ssangyong , 2
Volvo , 2
MG , 2
Daihatsu , 2
Porsche , 2
TVR , 1
Dacia , 1
Suzuki , 1
Wiesmann , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Aixam , 1
Subaru , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe sprinter,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj sprinter Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:32 ,

Audi a4 1.9

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:25 ,

MERCEDES C-220 AUTOMATIK FULL EXTRA 2010 RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:24 ,

BMW 1 - 116D 2.0 6 shpejtesi - RKS 2011

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:24 ,

MITSUBISHI OUTLANDER 4X4 2.0 TDI,RKS 7MUAJ, VITI 2008

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:24 ,

OPEL CORSA 1.3 DIESEL EXO FLEX 2010 RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:42 ,

Sallon olsi

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:41 ,

Olsi shes kedi

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:41 ,

Olsi

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:40 ,

Olsi

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:40 ,

Sallon olsi

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:40 ,

Olsi

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:09 ,

Shitet BMW 2.0 Dizel

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:01 ,

Ndrrim me 1 ose 2 vetura te ksaj vlere

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:01 ,

BMW 116d 2.0 diesel RKS viti 07.2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:59 ,

Shes ceraden per t4 dupelkabin

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:59 ,

Shes prikolic per t5 dupelkabin

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:58 ,

Shes gomen rezerv per audi tauran golf 5.6.7

55 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:57 ,

Shes t4 2.5 tdi viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:56 ,

Shes ford transit dupell goma 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:56 ,

Shes t5 2.5 tdi me klim

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:43 ,

Peugeot 307

2 444 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:43 ,

Opel Astra

1 777 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:43 ,

Renault Modus

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:42 ,

Opel Corsa

1 888 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:42 ,

Renault Megane-Scenik 2005

2 444 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:42 ,

Mercedes Benz B-Class AUTOTRONIK

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:42 ,

Passat 1.9 TDI

3 299 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:42 ,

Peugeot 1007 ****Nderrim****

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 ,

Peugeot 307

2 444 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:16 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG HighLine ✅

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:12 ,

Peugeot Boxer 2.2 HDI DUPELLKABIN ME DOGAN 2004

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:12 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPELLKABIN ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:12 ,

Mercedes Atego 917 SHLEP ME DOGAN 98

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:09 ,

Shitet Golf 7 sportsvan 1.6 tdi viti 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:07 ,

Shitet sprinter 413 cdi targa te huaja frigo dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:07 ,

Vw crafter 2.5 tdi targa te huaja dupllo goma 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:04 ,

Shitet iveco 2.3hpi targa te huaja me dogan me ramp

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:02 ,

shitet ndrrohet vp 2000 clim rks

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:02 ,

Shitet t5 2.0 tdi targa te huaja 103 Kw viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:01 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:00 ,

VW CADDY MAXI 2.0 TDI ME 5 ULSE

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:00 ,

Caddy TDI model 2013 i doganuar me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:59 ,

Caddy tdi 2012 me pes ulese + TVSH

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:58 ,

VW CADDY TDI ME 5 ULESE ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:57 ,

Caddy tdi 2.0 4 motion

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:56 ,

E220 cdi rķs klim vp 99 manual shitet ndrrohet

1 990 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:52 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI KLIM RKS 8 MUJ

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 ,

VW GOLF 3 1.9 DIZELL RKS VITI 93

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj sprinter | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • sprinter në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | Vaneo
  • Sprinter në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Sprinter në kategorinë Makina
  • sprinter në kategorinë Vetura | Opel | Combo
  • Sprinter në kategorinë Vetura | Renault | Master
  • sprinter në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | MB 100
  • Sprinter në kategorinë Vetura | Audi | Q5
  • Sprinter në kategorinë GPS pajisje
  • sprinter në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 220 | E-Class
  • Sprinter në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | Markë tjetër

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione