Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

suzuki vitara - Vetura Të gjitha në Kosovë

Suzuki , 288
Audi , 8
BMW , 4
Renault , 4
Citroën , 3
Kia , 3
Nissan , 3
Ford , 2
Hyundai , 2
Toyota , 2
Dacia , 1
Fiat , 1
Isuzu , 1
Jeep , 1
Lada , 1
Pontiac , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe suzuki vitara,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj suzuki vitara Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:54 Vetura , Pejë

suzuki vitara 1.6 16valve rks 1vit gumat dimrit treja ndrri

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 16:42 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

10 900 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:16 Vetura , Prishtinë

Golf 7 DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:02 Vetura , Gjakovë

SUZUKI VITARA 1.6 BENZIN

15 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Nën 08:03 Vetura , Prizren

Suzuki vitara bej ndrim

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 14:02 Vetura , Prishtinë

Suzuki Vitara 4x4 Allgrip Kamerë Navi StartStop

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Nën 05:16 Vetura , Lipjan

Yugo

19 Nën 22:12 Vetura , Pejë

Shes ndrroj suzuki grand vitara 2.0 dizell rks 1 vit

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Nën 12:29 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 2014 SPECIAL EDITION 112.000 KM

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Nën 02:30 Vetura , Prishtinë

GOLF 7 2.0 TDI 2015 HIGHLINE 165.000 KM €15,950

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Nën 02:30 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0 TDI Highline 123.000km pa dogane

15 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Nën 02:30 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0 TDI 2014 HIGHLINE 101.000 KM ME DOGANE €16,950

15 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Nën 02:30 Vetura , Lipjan

2014 Audi A4 2.0 TDI 2014 164.000 Km Me Dogane

15 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Nën 02:30 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0 TDI Highline 2015 110.000km ,me doganë €14,900

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Nën 02:30 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 2.0 TDI 2014 162.000 KM

17 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Nën 02:30 Vetura , Prishtinë

2015 Golf 7 2.0 GTD 170.827 km

15 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Nën 02:30 Vetura , Lipjan

2014 Audi Q5 quatro 2.0 tdi 148.000 km Me dogane

22 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Nën 22:48 Vetura , Mitrovicë

Suzuki Vitara

2 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 04:19 Vetura , Dardanë

Suzuki vitara 1.6benzin viti 1990

2 950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Nën 22:45 Vetura , Drenas

PJESE PER GRAND VITARA 2.0 -2001-2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Nën 22:43 Vetura , Drenas

PJESE PER SUZUKI GRAND VITARA 1.9 -2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Nën 21:02 Vetura , Mitrovicë

Shitet suzuki vitara PJES PJES te interesuarit te kontaktojn

9 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
27 Tet 09:57 Vetura , Burim

Shes pjes per suzuki vitara 1.6 benzin

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Tet 21:17 Vetura , Pejë

Dacia Logan 1.9Dizell 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Tet 04:12 Vetura , Deçan

Suzuki Vitara

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 22:09 Vetura , Deçan

Suzuki Vitara

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 14:04 Vetura , Prishtinë

Shitet super çmim 5100 urgjent

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Tet 02:45 Vetura , Gjilan

Suzuki vitara

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 23:36 Vetura , Pejë

Suzuki grand vitara veq 145mi klm

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Sht 20:01 Vetura , Ferizaj

Suzuki vitar

3 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Sht 09:28 Vetura , Prishtinë

Suzuki Vitara 2021

17 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Sht 10:32 Vetura , Ferizaj

Suzuki vitara 2.0

6 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Sht 16:41 Vetura , Gjilan

Suzuki Vitara

3 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Sht 18:19 Vetura , Prizren

Shitet Suzuki Vitara 1.6 Automatik

16 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Gush 13:04 Vetura , Prishtinë

Suzuki jimny 1.5

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Gush 04:02 Vetura , Prishtinë

Shitet

18 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Gush 14:07 Vetura , Prizren

Shitet SUZUKI VITARA 1.6

16 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Gush 23:19 Vetura , Prishtinë

Shitet Suzuki Vitara

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Korr 14:49 Vetura , Prishtinë

Shitet Volkswagen Passat 2,0 TDI

20 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Korr 09:37 Vetura , Viti

Suzuki Grand Vitara

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Korr 16:38 Vetura , Vushtrri

Ford S-Max

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Korr 17:28 Vetura , Prishtinë

Shitet Suzuki vitara

15 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Korr 08:13 Vetura , Prizren

Suzuki

550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 15:19 Vetura , Viti

Suzuki Grand Vitara

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Korr 00:47 Vetura , Pejë

shitet suzuki vitara 1.6 16 ventila

4 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Qer 05:01 Vetura , Prizren

Shitet suzuki

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 03:33 Vetura , Gjilan

Suzuki

07 Qer 08:20 Vetura , Prishtinë

Xhip-Suzuki-Vitara në gjendje shumë të rregullt!

16 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Maj 06:14 Vetura , Gjilan

Suzuki vitara

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj suzuki vitara | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione