Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

t2 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1491
Opel , 23
Audi , 16
BMW , 7
Peugeot , 7
Ford , 6
Acura , 5
Chrysler , 4
Citroën , 4
Renault , 4
Volvo , 4
Fiat , 3
Mazda , 3
Škoda , 3
Aixam , 2
Daewoo , 1
Ferrari , 1
GMC , 1
Hummer , 1
Jaguar , 1
Kia , 1
KTM , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Talbot , 1
Tata , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe t2,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj t2 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:49 ,

SHES KOMBIN T2 T3 T4

2 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:44 ,

Vw T2 1.9 TDI

1 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:54 ,

Shiten pjes per kombi t2 t3 t4

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 08:54 ,

Shiten pasqyret e gjana per kombi t2 t3 shum t mira

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 08:43 ,

Shitet kombi T2 me regjistrim

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 11:49 ,

Kombi t2

1 450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 09:58 ,

Shitet kombi T2 1.9

1 750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 16:18 ,

Vw t2 t3

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 16:02 ,

Vw kombi T2

2 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Qer 11:20 ,

Kombi t2

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Qer 13:26 ,

Vw t2 t3 syncro

3 950 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 04:10 ,

Vw t2

2 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 18:38 ,

T2 ushit

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 11:48 ,

T2 kombi

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 22:47 ,

T2 kombi

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 08:54 ,

vw t2 1.9

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Qer 06:37 ,

Cerad per kombi t2..t3..t4..

200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Qer 23:38 ,

T2 1.9Dizel Viti 88 Rks

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Qer 18:48 ,

Shiten pjest oer kombi t3 t2 t4 qmimi i volitshem

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Qer 01:43 ,

Shitet kombi

Viti: 1989
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Maj 18:51 ,

Kombi T2 T3 Caravelle

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 18:32 ,

Kombi T2 T3

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 17:44 ,

Kombi T2 T3

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 23:27 ,

T2 T3 Caravelle

23 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 21:54 ,

T2 T3 Caravelle

2 350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 21:52 ,

Shitet kombi t2

Viti: 1982
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Maj 18:40 ,

Shiten pjest per t2 t3 t4

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Maj 18:02 ,

Shitet kombi T2 ne gjendje te rregullt

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 01:42 ,

Shitet

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 19:52 ,

Shiten ulset dhe pjest per kombi t2 t3 t4 (T2 T3 T4)

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Pri 19:26 ,

Kombi T2

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 22:19 ,

Radijon..me.. DVD..USB..AUX..QIP ..Bluetooth..

75 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 22:19 ,

Kombi T2 T3

1 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 16:22 ,

pjese per t2

Viti: 1985
Kilometrazha: > 500 000
17 Pri 17:01 ,

Kombi vw T2

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 16:07 ,

Jan shit flm

95 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 13:31 ,

Nissa Micra 1.5 DCI DIESEL

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Pri 00:55 ,

Pjes per kombi t2 t3

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
13 Pri 00:51 ,

kombi t2

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 00:51 ,

kombi t2

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Pri 00:50 ,

Kombi

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 01:28 ,

Kombi vw t2

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Pri 23:51 ,

Chrysler Voyager RKS AUTOMATIK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj t2 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • t2 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 190
  • T2 në kategorinë Makina
  • t2 në kategorinë Kompjutera desktop
  • T2 në kategorinë Vetura | Mitsubishi
  • T2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T3 Multivan | T3
  • t2 në kategorinë Objekte të huaja
  • T2 në kategorinë Vetura | Jeep
  • t2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Caddy
  • T2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T3
  • T2 në kategorinë Hapsirë afariste

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione