tauran 2.0 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 27
BMW , 22
Opel , 18
Citroën , 6
Renault , 4
Peugeot , 3
Škoda , 3
Ford , 2
Mazda , 2
MINI , 2
Nissan , 2
Acura , 1
Chevrolet , 1
Jeep , 1
KTM , 1
Lancia , 1
Seat , 1
Smart , 1
Volvo , 1
Wiesmann , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe tauran 2.0,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj tauran 2.0 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:38 ,

TAURAN 2.0 TDI 2007

7 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:58 ,

Touran HIGHLINE 2.0 Tdi - 6 shpejtsi 100 kw Full Ekstra

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:36 ,

Shiten Fellnet 15 GTI Per Golf 7 6 Audi Tauran

200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 17:32 ,

Auto-Pjes.Shesim pjes Per Golf 7 6 5 Audi Bmw

55 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:30 ,

Tauran 2.0 TDI DSG

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:01 ,

Bmw x1 20xd 2011��������

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:01 ,

Opel Zafira 1.6 manual

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:48 ,

Golf 7 2.0 2016 DSG ��������

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:40 ,

Tiguan 2.0 2011 DSG ��������

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:29 ,

Shitet golf 6 GTD disel 2.0TDI Automatik dsg viti 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:01 ,

CITROEN C3 1.4 BENZIN RKS VITI 2010

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:01 ,

AUDI A3 1.6 TDI AUTOMATIK Stronik RKS VITI 2014

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 18:06 ,

VW Golf 7 2.0 TDI 2013 HIGHLINE -Manual 6 SHpejci

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 11:37 ,

TAURAN 2.0 TDI VITI 2006

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 10:55 ,

Volksvagen Tauran 2.0 Rks 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 07:29 ,

Volksvagen Tauran 2.0 Rks 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 13:00 ,

Tauran 1.9 dizel

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 20:18 ,

AUDI A3 1.6 TDI STRONIK VITI 2014 RKS NI VITE

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 18:52 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Maj 11:00 ,

TAURAN 2.0 TDI VITI 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 18:44 ,

Tauran 2.0Tdi

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 16:47 ,

Tauran 2.0Tdi

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 16:46 ,

Tauran 2.0Tdi

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 12:21 ,

MercedesBenz A180

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 10:07 ,

Pjes per vetura

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Maj 23:34 ,

Tauran 2.0Tdi

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 23:25 ,

Tauran 2.0Tdi

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 14:09 ,

"AUTO GZIMI" Kemi pjes per Tauran 2.0 Dizell

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 09:31 ,

Shitet audi a4 disel 2.0Tdi automatik tiptronic 9muj rks

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 02:50 ,

Tauran 2.0 Manual 2008

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 23:43 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 09:46 ,

Shitet Golf VI, 1.6 TDI Viti 2012 modeli i fundit

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 23:32 ,

Tauran 2.0

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 21:54 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 21:54 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 21:54 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 21:45 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 11:34 ,

Shitet

6 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 23:08 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅

10 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 23:08 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅

10 499 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 15:36 ,

Shitet tauran disel 1.9Tdi automatik 7Ulse rks 8muj

6 777 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 16:42 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 16:32 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 20:30 ,

audi a6 s6 3.0 v6 quattro viti 04 bojm ndrrim

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 23:20 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 23:20 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 00:10 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 21:44 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 21:36 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj tauran 2.0 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

tauran 2.0 tauran 2.0

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione