tojota | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Toyota , 18
Daihatsu , 2
Kia , 2
Ford , 1
Opel , 1
Peugeot , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe tojota,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj tojota Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:20 ,

Shitet Daihatsu Rocky

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 22:29 ,

Daihatsu rocky 2.8 turbo dizel

3 900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 03:42 ,

Merceds Vito 112 CDI AUTOMATIK 1 vjet rexhistrim

2 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 07:10 ,

Toyota Land Cruiser

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Jan 02:24 ,

peugeot 3008 viti 2011 2.0 HDI RKS 7 MUJ URGJENT

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 15:24 ,

***E SHITUR*** Toyota Hilux, Turbo

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
21 Korr 15:21 ,

Tojota

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 21:38 ,

1500

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 18:06 ,

Shitet tojoyta 1.3

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Jan 19:20 ,

shitet tojota sport

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 13:33 ,

Shitet tojota corola me ni vit regjistrim

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Tet 22:37 ,

Mercedes

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Gush 21:18 ,

Shitet tojota

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Maj 02:06 ,

boj ndrrim pe xhip

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 22:49 ,

Shiten

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 10:20 ,

Opel Vectra 1.8 benzine plin

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 13:37 ,

Toyota rav-4 2.2 D4D

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 10:01 ,

shitet nrrohet

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Pri 09:55 ,

tojota yaris 890 kubik ne gjendje te mir me rks

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Pri 18:22 ,

shes nderroj kia sorento 3.0 turbodizell tip top

3 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Pri 12:08 ,

Tojota

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Dhj 09:47 ,

Toyota corolla 2.0dizel

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Gush 18:32 ,

Tojota

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Mar 16:27 ,

Tojot

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Mar 17:04 ,

U Shit nga A.S 01 Toyota Rav4 2.0D-04

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 13:49 ,

Ford Explorer 4*4 -98

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Pri 19:30 ,

Tojota Yaris

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 08:15 ,

shes tojota

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj tojota | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione