Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

traktor - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 127
Audi , 113
BMW , 109
Ford , 44
Peugeot , 30
Renault , 29
Fiat , 25
Citroën , 19
Mitsubishi , 17
Škoda , 15
Acura , 15
Seat , 14
Land Rover , 10
Hyundai , 10
Volvo , 8
Nissan , 7
Toyota , 6
Zastava , 6
Chrysler , 4
Suzuki , 4
Kia , 4
Dacia , 3
Artega , 3
Aixam , 3
Daihatsu , 3
Lancia , 3
Mazda , 2
MINI , 2
Ssangyong , 2
Smart , 2
Jeep , 2
Tata , 2
Chevrolet , 2
Ferrari , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
TVR , 1
BAIC , 1
Wartburg , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Honda , 1
Pontiac , 1
Yugo , 1
Daewoo , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe traktor,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj traktor Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:50 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:30 Vetura , Prishtinë

Golf 7 DSG

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:54 Vetura , Prishtinë

VOLVO V60 Automatik

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI 160.000KM I DOGANUAR 2014

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

SEAT LEON EXECUTIVE 1.6 TDI I DOGANUAR 2016

11 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

14 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 108 ACTIVE I DOGANUAR 5 DYER 2015

6 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013 045112118

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE 151.000KM 9G I DOGANUAR 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:48 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG EDITION FULL I DOGANUAR

23 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:41 Vetura , Skenderaj

VW CADDY TDI 2014

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 18:06 Vetura , Malishevë

Chrysler PT Cruiser

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:20 Vetura , Prizren

Audi a3

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:17 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:20 Vetura , Ferizaj

Hyundai i20 1.1 CRDI Dizel 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:19 Vetura , Ferizaj

Ford Kuga 2.0 TDCI 4X4 2015 AUTOMATIK

13 590 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:19 Vetura , Ferizaj

Suzuki SX4 2.0 DDIS DIZEL 2013

7 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:19 Vetura , Ferizaj

Škoda Octavia 1.6 TDI 2013 Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:19 Vetura , Ferizaj

Fiat Punto 1.3 JTD Dizel 2013 Facelift

6 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:19 Vetura , Ferizaj

Opel Astra K 1.6 CDTI Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:18 Vetura , Ferizaj

Śkoda Roomster 1.6 TDI 2014-5 ules

8 350 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:17 Vetura , Ferizaj

Citroen C4 Picasso 1.6 e-HDI 2014 AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:05 Vetura , Gjilan

Opel zafira

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:04 Vetura , Gjilan

Golf

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:29 Vetura , Prishtinë

VW GOLF VI 2.0 TDI I DOGANUAR RKS

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:20 Vetura , Prishtinë

VW Touran - Automatik - 2013 - 1.6 Diesel - 105 PS

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:59 Vetura , Prishtinë

VW Touran 2011 - RKS

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:35 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS4 1.6 e-HDI Viti 2015

5 700 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:34 Vetura , Prishtinë

VW Passat 1.4 TSI BlueMotion viti 2014 RKS

8 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:33 Vetura , Prishtinë

Audi A3 Sedan automatik me dogane

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:32 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF 7

Dje 11:54 Vetura , Prishtinë

SHITET POLO 1.6TDI AUTOMATIK

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:01 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

10 900 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 10:51 Vetura , Prishtinë

Shes bmw f10 550d rks ndrrim i mundshem

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:49 Vetura , Prishtinë

I shitur ��

1 EUR Price Reduced

Dje 10:47 Vetura , Prishtinë

Shes audi a4 matrix rks ndrrim i mundshem

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 19:30 Vetura , Fushë Kosovë

Chaverlet Captiva LT VCDI 16V 2007 automatik 4x4 me 7 ulse r

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 14:17 Vetura , Gjilan

Audi A3

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Nën 05:51 Vetura , Gjilan

Range rover

19 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 00:34 Vetura , Prishtinë

Shitet Shtepia ne PRISHTINË

100 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Nën 10:04 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Nën 09:36 Vetura , Dardanë

BMW 530d Automatik

2 490 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 00:57 Vetura , Ferizaj

Mercedes ML 350 BlueTec AMG Line 2013 Automatik 9g Tronic

24 200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 23:16 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 6

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj traktor | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione