venta | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 4
Ford , 4
Opel , 3
Acura , 1
Alpina , 1
BMW , 1
Ferrari , 1
Peugeot , 1
Škoda , 1
Toyota , 1
TVR , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe venta,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj venta Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:44 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 14:42 ,

Tapacira.per..gollf.2.gjeta..4 dyrsh.shum t rujtun

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:24 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:23 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:22 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.190. 200.sh.250.sh 300.sh

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:21 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:20 ,

Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Qer 21:14 ,

U shitttttt 800 € fiks

Histora e veturës

980 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 22:06 ,

Shitet Passat vento

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 11:49 ,

Kerkoi Vento ose pasat 3 dizell 1.9

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 14:44 ,

Vento 2.8 vr6

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 23:11 ,

venta 1.9 tdi

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 20:34 ,

Shes ose ndrroj VW Venta 1.9 Dizell

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 01:04 ,

Shitet venta

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Maj 20:49 ,

Venta 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 19:11 ,

Venta 1.9 tdi

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 10:33 ,

Venta 1.9 tdi viti 92 Regjistrim 7 Muj

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 08:13 ,

Vw Venta

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Pri 08:23 ,

Ushit..u shittttttt.Gollf.3.1.9 dizell

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 13:33 ,

VW Vento 1.9 dizell i thjesht

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Pri 19:47 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 20:28 ,

Shes venta

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Pri 10:42 ,

Venta 1.9 diesel

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 13:15 ,

VW venta

Histora e veturës

1 850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Pri 13:48 ,

Venta 1.9 dizell Rks 1 vit

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Pri 13:38 ,

Venta

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 14:25 ,

Shes/ndrroj Venta 1.9 Dizell

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Pri 20:05 ,

U shitt flmm

Histora e veturës

16 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 16:14 ,

Shitet.(Ford.eskord).(1.8.dizell)viti.prodhimit.92

Histora e veturës

580 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 08:09 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Mar 08:36 ,

Venta 1.9

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 21:35 ,

U shittt

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 21:35 ,

U shittt

Histora e veturës

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 09:52 ,

Shitet Venta 1.9 tdi

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 19:09 ,

Venta 1.9 diesel

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 08:53 ,

Pomp.e.benxines.me.rrym.per.mercedes..benx

Histora e veturës

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:41 ,

Shes.pjes.per.kombi.t2.t3.me qmim te arsyshum

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:36 ,

Llanjak.per.gollf 2.gjeta.pasat.etj.dizell.benxin

Histora e veturës

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Shk 17:40 ,

Shitet Venta 1.9 TDI

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 09:35 ,

Shes vw Venta e ardhur nga gjermonia

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 17:55 ,

wv venta 1.9 turbodizell 94

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 18:35 ,

Jan....shitt

Histora e veturës

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 16:17 ,

Shes.fellne.R.13.me 4. Shtrafa.ndrim.me.14.15.she

Histora e veturës

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

Jan shit

Histora e veturës

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

Jan shit

Histora e veturës

30 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

U shit

Histora e veturës

40 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 08:31 ,

Jan shit

Histora e veturës

50 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj venta | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Venta venta Venta Venta Venta Venta venta Venta venta

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione