Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vetur | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 4263
Opel , 1811
Mercedes-Benz , 1763
Audi , 944
BMW , 818
Renault , 675
Peugeot , 566
Ford , 507
Fiat , 506
Citroën , 351
Seat , 164
Škoda , 129
Nissan , 108
Alfa Romeo , 104
Acura , 90
Kia , 88
Hyundai , 86
Mitsubishi , 80
Mazda , 68
Toyota , 63
Jeep , 61
Volvo , 57
Chevrolet , 40
Chrysler , 39
Land Rover , 39
Honda , 36
Suzuki , 31
Smart , 31
Rover , 26
Daewoo , 25
Lancia , 24
Alpina , 23
MINI , 22
Jaguar , 19
Dodge , 17
Aixam , 17
Yugo , 16
Zastava , 13
Ssangyong , 12
Artega , 12
Daihatsu , 10
Dacia , 9
Bentley , 9
Cadillac , 8
Saab , 8
Tata , 8
Isuzu , 7
Porsche , 6
Lada , 5
TVR , 5
Hummer , 5
Wartburg , 4
Lincoln , 4
Pontiac , 4
GMC , 4
Ferrari , 4
BAIC , 3
Buick , 3
Infiniti , 3
Maserati , 2
Bugatti , 2
Subaru , 2
Piaggio , 2
Spyker , 1
Lotus , 1
Wiesmann , 1
Proton , 1
MG , 1
Triumph , 1
UAZ , 1
Corvette , 1
Lexus , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vetur,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vetur Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:22 Vetura , Dardanë

PASSAT 3C 2.0 TDI *DSG* AUTOMATIK VP 2009

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:17 Vetura , Gjilan

PASSAT 3C 2.0 TDI *DSG* AUTOMATIK/TIPTRONIK VP 2009

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:08 Vetura , Gjilan

L200 mitsubish navara toyota hilux nissan

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:45 Vetura , Prizren

Renault scenic 1.9 dci

2 701 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:43 Vetura , Prishtinë

Shes golf 6 2012

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:43 Vetura , Kastriot

044510309 shitet opel corsa 1.2 benzin rks ka 6 muje

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:25 Vetura , Prizren

Shes/Ndrroj Mercedes S 320

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:18 Vetura , Gjilan

BMW 116D Manual 2011

8 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:17 Vetura , Prishtinë

Polo 1.4

3 555 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:17 Vetura , Prishtinë

Opel corsa d

5 444 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:36 Vetura , Prizren

AUTOMATIK FORD MONDEO 2.0TDCI RKS 06/23

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:24 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI NAVIGACION KLIMATRONIK RKS 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:12
Linku:
Vetura , Prishtinë

VW Golf 6 Plus DSG Automatik

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:55 Vetura , Lipjan

��SHITET MERCEDESI C220 2.2 DIZEL RKS BOJ ND ME TRAKTOR 539

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:55 Vetura , Lipjan

�� SHITET MERCEDESI 190 1.9 DIZEL ��045912893

2 299 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:53 Vetura , Lipjan

SHITET MERCEDESI 190 1.9 DIZEL RKS SHUM I RUJTUN

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:44 Vetura , Mitrovicë

Shitet BMW X5 modifikant 3.0 Dizel

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:37 Vetura , Ferizaj

VW Golf 7 2.0 TDI 2015 Manual Highline Me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:37 Vetura , Ferizaj

Skoda Fabia 2015 Manual 113.xxx Kilometra Vetem me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:34 Vetura , Ferizaj

VW Golf 7 TDI AUTOMATIK DSG 2013 VETEM me DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:31 Vetura , Prishtinë

VW Golf 7 1.6 TDI AUTOMATIK DSG 2013 VETEM me DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:13 Vetura , Prishtinë

VW TOURAN VITI 2016* 2.0TDI 150Pss *DSG AUTOMATIK* PA DOGAN

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:11 Vetura , Pejë

Peugeot 3008 2.0HDI- Rks 1vjet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:10 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 quattro 2.0TDI Automatik S Line rks

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:09 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA 044847468 TE AKSIDENTUARA Me Defekt Pa Dogan

5 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:09 Vetura , Pejë

Opel Insignia 154.000Km 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:07 Vetura , Prishtinë

Kush Ka Per Shitje Vetur Te Aksidetuara , Pa Dogan , Me D

1 234 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:58 Vetura , Prishtinë

CITROEN C3 - 1.4 DIZELL HDI - AUTOMATIK F1 VITI 2015 - RKS -

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:57 Vetura , Malishevë

AUTOMATIK FORD MONDEO 2.0 TDCI RKS 1 VIT VETEM THIRRJE

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:54 Vetura , Prishtinë

Polo 1.4 benzin

3 555 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:38 Vetura , Prishtinë

VW Golf 7 GTD AUTOMATIK DSG 173.XxxKm Full Vetem me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:37 Vetura , Prishtinë

VW Golf 7 2.0 TDI 2015 Manual HIGHLINE Me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:37 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 1.9 TDI 77 KW - GOAL - EKSTREM I RUAJTUR - 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:35 Vetura , Prishtinë

Skoda Fabia 2015 Manual 113.xxx Kilometra Vetem me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:28 Vetura , Mitrovicë

SHITET LUPO 1.2 DIZEL AUTOMATIK RKS 1 VITË

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:28 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF 6 2.0 TDI RKS 8 MUAJ

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:27 Vetura , Vushtrri

Opel Astra 1.7 DTI - Motorr Japan - 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:27 Vetura , Gjilan

Touran 2.0 tdi viti 2012 automatik f1

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:26 Vetura , Gjilan

Pasat 1.9 tdi di e kuqe automatik 1 vit regjistrim

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 19:17 Vetura , Prishtinë

Mercedes C180 CDI AUTOMATIK 2013 Vetem me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:12 Vetura , Ferizaj

Mercedes C180 AUTOMATIK 2013 Vetem Me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:11 Vetura , Prishtinë

Touran 2.0TDI DSG 7ulse RKS 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:57 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL VECTRA GTS 1.9 CDTI 120 PS

4 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:09 Vetura , Pejë

Shitet renaulti boj edhe ndrrim

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:15 Vetura , Prishtinë

Opel corsa 1.2 d

5 444 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:25 Vetura , Therandë

Rks

Dje 16:10 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 2.0 TDI 103 KW - 6 SHPEJTSI - FULL EKSTRA - 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:05 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 GTI*VITI 2016* 2.0GTI BENZIN��230PSS�� DSG AUTOMAT

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:02 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 TDI��AUTOMATIK�� RIGJISTRIM 8 MUJ* TIP~TOP •2003

3 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:21 Vetura , Besianë

Shes ndrroj golf 4 tdi 2003 rks i skadum

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vetur | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • vetura te vjetra në kategorinë Punë
  • Vetura në kategorinë Vetura | Opel | Tigra
  • vetura në kategorinë Makina
  • vetura në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat CC | Passat
  • Vetura në kategorinë Vetura | Hyundai | i20
  • vetura në kategorinë Vetura | Fiat | Grande Punto
  • vetura në kategorinë Vetura | Renault | Vel Satis
  • Vetura në kategorinë Vetura | Volvo | S40
  • Vetura në kategorinë Vetura | Fiat | Punto
  • VETURA në kategorinë Vetura | Fiat | Panda

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione