vetura audi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 5070
VW Volkswagen , 1010
BMW , 300
Opel , 290
Ford , 86
Fiat , 80
Peugeot , 78
Renault , 73
Citroën , 42
Seat , 25
Alfa Romeo , 23
Škoda , 18
Jeep , 18
Hyundai , 17
Toyota , 15
Smart , 15
Land Rover , 10
Acura , 10
Volvo , 9
Mazda , 8
Nissan , 8
Porsche , 8
Chrysler , 7
Kia , 7
Jaguar , 7
Rover , 7
Lancia , 5
Chevrolet , 5
Suzuki , 4
Dodge , 4
MINI , 3
Ssangyong , 3
Alpina , 3
KTM , 3
Dacia , 2
Hummer , 2
Honda , 2
MG , 2
Aixam , 2
Daihatsu , 2
Bentley , 2
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Saab , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Daewoo , 1
Infiniti , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vetura audi,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vetura audi Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 02:19
Linku:
,

Ford transit connect

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 09:44
Linku:
,

Mercedes Benz e220 CDI Blueefficiency automatik RKS

11 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 01:50 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:50 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 01:49 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:49 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:49 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:49 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 01:49 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:43 ,

VW TOUAREG

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:42 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:37 ,

Opel Astra H 1.7 CDTI dizell viti 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:36 ,

Vw golf 6 2.0 TDI-GTD-DSG automatik viti 2012

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:21 ,

Passat CC 2014 R-Line Full options��������

14 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:18 ,

Audi A4 Allroad 3.0 TDI 2011 RKS

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:46 Shitorja ,

BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:16 ,

Audi A3 S LINE

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:39 Shitorja ,

AUDI A4 3.0 TDI AUTOMATIK 2013 FULL OPCIONE

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:36 ,

Shitet ose nderrim Audi A6

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:33 Shitorja ,

audi q5 2.0 dizel automatik

18 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:30 Shitorja ,

audi a3 2.0 dizel 184 ps quattro 2015

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 Shitorja ,

audi a3 2.0 dizel automatik

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:27 ,

Audi A8 3.0 TDI QUATTRO FULL EXTRA

18 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:27 ,

SHES PIKAP RENAULT KANGO NE GJENDJE PERFECTE

1 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:25 ,

Audi A6 BiTurbo 2015

50 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 23:15 ,

Renault Laguna 1.9 dci 2003

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:09 ,

A4 2005 1.9 TDI

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:52 ,

SHITET SEAT IBIZA .1.2 BENZIN ,8 MUJ RKS

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:51 ,

Audi A4 2.0 TDI FULL EXTRA ��������

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 ,

Kem Pjes Per te Gjitha Llojet e Veturave

500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:50 ,

Shitet BMW 2.0 Dizel

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:48 ,

Audi Q7 3.0Tdi 3#Sline 2017����

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:46 ,

Audi A3 2.0Tdi 2012����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 ,

Audi Q3 2.0Tdi 2015 FaceLift

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:34 ,

Nissan Primera 2.0 Benxin Pa Dogan

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:34 ,

Kia Carnival 2.9 CRDI 7 Ulse Automatik

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 ,

Mercedes A-Class

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:23 ,

OPEL ASTRA 1.8 BENZIN 2005 AUTOMATIK RKS 1 VIT

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:22 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 390 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:22 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:19 ,

CRAFTER 2.0 TDI VITI 2013 PA DOGAN boj ndrrim

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vetura audi | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione