Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vetura pa dogan | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1290
Audi , 383
BMW , 359
Opel , 273
Peugeot , 135
Ford , 108
Renault , 89
Fiat , 78
Citroën , 59
Seat , 41
Škoda , 40
Alfa Romeo , 29
Nissan , 24
Mazda , 22
Chrysler , 12
Mitsubishi , 12
Volvo , 12
Chevrolet , 12
Land Rover , 11
Hyundai , 10
Honda , 10
Kia , 9
Acura , 8
Porsche , 8
Toyota , 7
Jaguar , 7
Jeep , 7
Yugo , 6
Smart , 6
Subaru , 6
MINI , 4
Rover , 4
Alpina , 4
Dodge , 4
Daewoo , 4
Suzuki , 3
Lancia , 3
Hummer , 2
Maserati , 2
Cadillac , 2
Aixam , 2
Lotus , 1
BAIC , 1
Buick , 1
Zastava , 1
Ssangyong , 1
Saab , 1
Artega , 1
Trabant , 1
Corvette , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Piaggio , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vetura pa dogan ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vetura pa dogan Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:26 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:26 Vetura , Prizren

AUTO-VETURA BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT AKSIDENT

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:26 Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES AUDI RANGE ROVER DEFEKT

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:26 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 13:26 Vetura , Drenas

❌AUTO-VETURA BLEJM TE GJITH VETURAT DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:25 Shitorja Vetura , Gjakovë

Blejm Vetura modelet e Reja 2005-2021 24/7 Online✅

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:25 Vetura , Klinë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:25 Vetura , Kaçanik

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:25 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:25 Vetura , Shtime

❌AUTO-VETURA BLEJM TE GJITHA VETURAT QE NUK I PERDORNI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:25 Vetura , Prizren

��BLEJM TE GJITHA VETURAT BMW VW AUDI MERCEDES

999 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:25 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:25 Vetura , Kastriot

��BLEJM VETURA PA DOGAN RKS AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT��

80 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:24 Vetura , Skenderaj

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:23 Vetura , Fushë Kosovë

��BLEJM VETURA PA DOGAN AKSIDENT DEFKT PA DEFEKT

10 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:23 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C CLAS 2.2CDI

9 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 Vetura , Artanë

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE QE SJU DUHEN NE TER KOSOVEN

15 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:21 Vetura , Pejë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:20 Vetura , Malishevë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:16 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 2.0 TDI 4MOTION PA DOGAN I SAPOARDHUR NGA ZVICRRA

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:09 Vetura , Prishtinë

VW Touran 1.9 Tdi V.P 2005 Euro 4 Pa Dogan.

22 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Vetura , Pejë

ŚKODA OCTAVIA TDI DSG FULL EXTRA

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 Vetura , Drenas

passat 1.9 tdi .Shitet ndrrohet

3 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 Vetura , Gjilan

Shkoda Octavia 2.0 TDI DSG V.p2014 I Sa Po Ardhur Nga Zvicra

7 850 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:38 Vetura , Gjilan

VW CADDY 2.0TDI MAXI -2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:33 Vetura , Prishtinë

Audi A3 1.6 TDI Automatik 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:30 Vetura , Gjilan

Skoda Fabia 1.4 TDI Pa Dogan

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:28 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz E 250 CDI 7G Automatik 4 Matic

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 Vetura , Prizren

AUDI A5 40TDI F1 QUATTRO 2018 ME DOGAN ��������

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:22 Vetura , Drenas

Mini Cooper 1.4 tdi rks shitet ndrrohet

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:19 Vetura , Gjilan

Shkoda Octavia 2.0 TDI DSG V.p2014 I Ardhur Nga Zvicra

7 850 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 Vetura , Viti

GOLF 7 1.6 TDI-I KUQE 81 KW BLUEMOTION VITI 2016 - PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:18 Vetura , Viti

GOLF 7 1.6 TDI-I KUQE 77 KW BLUEMOTION VITI 2013 - PA DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:16 Vetura , Prishtinë

VW Audi A3 2.0 TDI V.P 2004 Euro 4 Pa Dogan..

2 050 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 Vetura , Prishtinë

Seat Altea 1.9 Tdi V.P 2006 Pa Dogan.

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 BiTDI 239ps 4MOTION

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / MATRIX / 2016

18 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:01 Vetura , Drenas

GL Mercedes Rks invalidor shitet ndrrohet

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:00 Shitorja Vetura , Mitrovicë

GOLF 7 81 KW TDI VITI 2016 ( 6 SHPEJTSI )

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:42 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C KLASSE 2.2 CDI AUTOMATIK AVANTGARDE FACELIFT 2013

2 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:42 Vetura , Prishtinë

NISSAN MICRA K13 PURE DRIVE 2015 AUTOMATIK ME DOGANE FULL OP

3 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:37 Vetura , Mitrovicë

Golf 7 81 kw Viti 2015 Model Blumotion 185.000km✍️ Pa Dogan

8 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:21 Vetura , Viti

Blej Vetura Peugeot CItroen Renault.

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:11 Vetura , Prishtinë

Blejm Vetura Rks Defk Aksident Pa Dogan Viti 2000-2016

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 11:08 Vetura , Therandë

Blejm Vetura Pa Dogan Aksidentuar Defekt Etj

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:08 Vetura , Shtime

Blejm Vetura Rks Aksidentuar pa Dogan Defekt Etj

1 859 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:05 Vetura , Prishtinë

VW Golf 7 DSG Automatik Highline Panoram 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:40 Vetura , Gjilan

Skoda Fabia Monte Carlo -2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vetura pa dogan | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione