Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vito | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Mercedes-Benz , 1828
Opel , 57
Ford , 21
BMW , 18
Citroën , 18
Peugeot , 17
Audi , 15
Renault , 15
Fiat , 12
Nissan , 8
Chrysler , 4
Kia , 4
Acura , 3
Mazda , 3
MINI , 3
Škoda , 3
Toyota , 2
Volvo , 2
Aixam , 1
Chevrolet , 1
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Honda , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1
MG , 1
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vito,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vito Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:43 ,

*WW CADY 2.0 DIZELL RKS 1 VJET KLIM ETJ 044870990

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:43 ,

Shes mercedes kufomash ne gjendje te rregullt 049286167

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:35 ,

Reno kango 1000 eu 1.9 dci rks i skadun

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:29 ,

CADY 1.9TDI INFO 044280873 nrrim nese na komvenon

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:32 ,

VW LT35 2.5 TDI DUPELLKABIN ME DOGAN 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:32 ,

Mercedes Sprinter 213 CDI ME DOGAN 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:32 ,

VW T5 MAXI 1.9 TDI FRIGO ME DOGAN 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:32 ,

VW CRAFTER 2.0 BI-TDI FRIGO-29 ME DOGAN 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:32 ,

VW CRAFTER XXL 2.0 BI-TDI ME DOGAN 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:03 ,

SHITET VW CRAFTER 2.5 TDI MAXI Automatik (Kombi)

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:07 ,

Shitet kamjoneta 2.8 dti targa te huaja me dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:07 ,

Shitet kamjoni Man korp me dogan pagume

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:07 ,

Shitet caddy 1.9 tdi me dogan pagume maxi

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:07 ,

Shitet iveco korp 2.8 hpi pa dogan viti 1998

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:03 ,

Shitet shlep iveco 3.0 hpi pa dogan 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:03 ,

Shitet mercedes vito 2.2 cdi me dogan 2007 Klim

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:03 ,

Shitet peugeot boxer 2.2 hdi me dogan maxi

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:03 ,

Shitet vw crafter 2.0 tdi targa te huja me dogan 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:42 ,

����VW Caddy 1.9SDI 2002����

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:41 ,

����Seat Inca 1.9SDI����

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:37 ,

Kuk per pikap Opel Combo

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:28 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:28 ,

CITROEN C3 1.6 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:03 ,

Shitet Mercedes Vito Frigo 2.2 CDI 2005 RKS i skaduar

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:14 ,

Mercedes Vito 2.2 CDI KLIM 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:14 ,

T4 2.5 TDI ME DOGAN 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:09 ,

Mercedes Vito 2.2 CDI KLIM 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:06 ,

Mercedes Vito 2.2 109 CDI �������� 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:34 ,

MERCEDES VITO 111CDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:28 ,

Blejm vetura me defekt

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:28 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:28 ,

Blejm golf te aksidentuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:56 ,

Vito Frigo

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:24 ,

MERCEDES VITO 5 ULSE KLIMË

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:14 ,

⚽️ Kombi T4 Maxi me 5 ulse 97⚽️

2 750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:03 ,

Mercedes Sprinter 211CDI Model i Ri Standard viti 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:03 ,

Mercedes Sprinter 316CDI Sanak me Hibebin me Klime viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:03 ,

Mercedes Sprinter 210CDI Dupel Kabin i posa ardhur viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:03 ,

Mercedes Sprinter 313CDI Standard i posa ardhur viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:03 ,

Mercedes Sprinter 314CDI Maksi BlueTec viti 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:01 ,

Mercedes Vito 116CDI Automatik me 9 Ulse me Klime viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:58 ,

Mercedes Sprinter FRIGO 313CDI Sanak i posa ardhur viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:58 ,

Mercedes Sprinter 313CDI Maksi i posa ardhur viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vito | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • vito në kategorinë Makina
  • Vito në kategorinë Vetura | Mazda | B series
  • Vito në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 190
  • Vito në kategorinë Vetura | Citroën
  • Vito në kategorinë Vetura | Jaguar
  • vito në kategorinë Vetura | Alfa Romeo
  • vito në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | V 230 | V-Class
  • VITO në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | Vaneo
  • Vito në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • vito në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T5 të tjera | T5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione