vv | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 4
Acura , 3
Audi , 2
Citroën , 2
Ford , 2
Peugeot , 2
BMW , 1
Nissan , 1
Renault , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vv,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vv Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:50 ,

Shitet Vv Caddy 1.9 tdi 2007

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:50 ,

Shitet Vv Golf 2.0 Tdi 2013

Histora e veturës

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:50 ,

Shitet Vv Caddy 2.0 Tdi 2016Klim Blumotion

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:42 ,

Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi 2006 klim

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:12 ,

VV POLO 1.4 TDI BLUMOTION VITI 2016

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:11 ,

VV PASSAT CC 2.0 TDI AUTOMATIC VITI 2013

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:54 ,

VW Tiguan 2.0 12/2016

Histora e veturës

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 09:27 ,

Caddy 2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 23:08 ,

vw PASSAT 1.6 turbo diesel rks

Histora e veturës

800 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Qer 21:35 ,

Citroen Jumpy

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Maj 21:15 ,

Vw Touran Automatik

Histora e veturës

7 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 20:58 ,

vw touran diesel automatik

Histora e veturës

7 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 20:58 ,

Vw Touran automatik diesel

Histora e veturës

7 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 20:22 ,

Shitet Vv Ford Transit 2.2 2007

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Shk 10:02 ,

Shitet Vv caddy 1.9 Tdi klim

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Shk 18:25 ,

Kosovë

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Shk 13:12 ,

bora

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Jan 17:24 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Jan 17:48 ,

vv volkwagen

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Jan 14:46 ,

Shitet Vv Touran 2.0 Tdi 2010 DSG Me Dogan

Histora e veturës

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 21:55 ,

VV bora 1.9 TDI RLA 4x4

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Dhj 01:01 ,

Opel kombo me 5 ulse librez 2010 viti

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Dhj 10:52 ,

Vv passat

Histora e veturës

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Nën 10:58 ,

Vv volkswangen t5

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Nën 11:33 ,

VV- Sharan

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 13:31 ,

VV - Sharan me 7 ulse

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 09:52 ,

Shitet vv -Sharan me 7 ulse

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 13:50 ,

kombi vv t4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 20:07 ,

Shes veturen vv lupo

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 21:30 ,

Vv cedy

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 20:41 ,

VW Tauran 2.0 Tdi 2010

Histora e veturës

4 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Tet 16:00 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 11:05 ,

Fellne 15 she

Histora e veturës

130 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Sht 22:15 ,

v vv elte

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Sht 13:06 ,

VV bora 1.9 TDI RLA 4x4

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Sht 20:49 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 17:39 ,

U SHIT NGA < A.SALBANI> FLM

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 17:39 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 17:12 ,

VW Caddy 1.9 Tdi 2005 klim

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 14:47 ,

Vv t4

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vv | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione