Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vw cady | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 14
Opel , 14
Ford , 10
BMW , 8
Fiat , 5
Peugeot , 5
Acura , 4
Citroën , 4
Renault , 4
Nissan , 2
Škoda , 2
Aixam , 1
Hyundai , 1
MINI , 1
Porsche , 1
Seat , 1
Smart , 1
Toyota , 1
Volvo , 1
Wiesmann , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vw cady,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vw cady Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:23 Vetura , Ferizaj

MERCEDES VITO ME DOGAN 2.2 CDI bojm nrrim 044280873

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:23 Vetura , Ferizaj

MERCEDES VITO ME DOGAN TE PAGUAR 044280873

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:32 Vetura , Prishtinë

������ VW Caddy 1.9TDI 2001������

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:29 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 i regjistruar RKS 4 muj

3 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:21 Vetura , Prishtinë

������VW Caddy 1.9SDI������

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:21 Vetura , Prishtinë

VW Caddy 2.0SDI me Klim

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:21 Vetura , Prishtinë

������VW Caddy 1.9SDI 2002������

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:19 Vetura , Prishtinë

������U Shit U Shit FLM Merrjep������

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:12 Vetura , Ferizaj

Golf 7.5 1.6 TDI Automatik 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:12 Vetura , Ferizaj

Audi A6 3.0 TDI Quattro Automatik 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:12 Vetura , Ferizaj

Porsche Cayenne 3.0D Automatik 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:12 Vetura , Ferizaj

Golf 7.5 1.6 TDI Automatik 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:12 Vetura , Ferizaj

Audi A6 2.0 TDI Quattro Automatik 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:12 Vetura , Ferizaj

BMW 216D Gran Tourer Automatik 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:12 Vetura , Ferizaj

Golf 8 2.0 Automatik me dogan

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 14:12 Vetura , Ferizaj

BMW 116D Automatik 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:12 Vetura , Ferizaj

Audi A3 2.0 TDI Sport Back 3x S-Line Quattro

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:54 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 i regjistruar

3 550 EUR

Dje 11:22 Vetura , Prishtinë

Cady 7 ulese

10 500 EUR

21 Mar 22:04 Vetura , Malishevë

Shitet ndrrohet Hyundai Santa fe

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 21:49 Vetura , Prishtinë

CADDY 1.9 TDI 2008 rks 4 muj

3 750 EUR

21 Mar 12:05 Vetura , Gjilan

VW CADY 1.9 TDI VP 2007

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 21:35 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 RKS 4 muj

3 600 EUR

20 Mar 11:54 Vetura , Prishtinë

Shitet VW T4 1.9 DIZELL URGJENT

1 800 EUR Price Reduced

20 Mar 10:53 Vetura , Pejë

Cady Ndrrohet Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Mar 18:45 Vetura , Ferizaj

Caddy 2.0 sdi me dogan klim tempomat

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 13:21 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet cady

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 07:33 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 07:33 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 22:24 Vetura , Prishtinë

BMW 520D Luxury Line 2014

17 Mar 08:08 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 me klim rks

3 700 EUR

17 Mar 00:41 Vetura , Prishtinë

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

9 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 21:26 Vetura , Prishtinë

URGJENT caddy tdi 2008 rks

3 699 EUR

16 Mar 14:32 Vetura , Dardanë

Caddy, kedy, cady, vw caddy

4 500 EUR

16 Mar 08:00 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 RKS

3 700 EUR

15 Mar 23:21 Vetura , Prishtinë

Urgjent caddy 1.9 TDI 2008 rks

3 750 EUR

15 Mar 13:43 Vetura , Ferizaj

Fiat scudo 2.0 jtd rks i skaduar 044280873

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 00:13 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 me klim rks

3 750 EUR

12 Mar 08:58 Vetura , Prishtinë

Pasat 2.0 DSG

10 999 EUR

09 Mar 08:03 Vetura , Ferizaj

PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION RKS1 VIT 2014 NDRR I MUNDSHEM

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 12:51 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 tdi,KLIM dogan tpagume

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Mar 22:06 Vetura , Prishtinë

205/55 R16 Goma Dimri Me Bandash

200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Mar 22:34 Vetura , Dragash

Vw cady 2.0 dsg me klim

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 18:55 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 SDI viti 2003 ����

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 19:48 Vetura , Ferizaj

GOLF 4 ARL 1.9 150PS 110KW

4 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 09:44 Vetura , Prizren

Smart 2012 shitet Ndrrohet 049 567 443

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 12:12 Vetura , Gjilan

Audi A3 2.0

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 19:59 Vetura , Vushtrri

Vw Cady Maxi 1.6 Tdi

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 14:21 Vetura , Prishtinë

U shit U shit Flm Merrjep����

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vw cady | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione