Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vw passat 2006 TDI | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 5
Nissan , 1
Opel , 1
Seat , 1
Citroën , 1
Pontiac , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vw passat 2006 TDI,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vw passat 2006 TDI Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:54 Vetura , Prizren

Passat 3c 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 18:50 Vetura , Pejë

Vw passat 3C 1.9 Tdi 2006 *308 mije km

7 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:11 Vetura , Mitrovicë

Passat 3C Automatik-DSG 2.0 TDI (1 Bregasni) 7 Muaj Rks 0496

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:07 Vetura , Gjilan

VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:07 Vetura , Lipjan

Golf 5

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 02:27 Vetura , Pejë

VW TOURAN 2.0 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 16:13 Vetura , Prishtinë

Audi Q7 3.0 TDI 3 x S Line 272ps Matrix

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 19:43 Vetura , Prishtinë

SHITET VW PASSAT 3C 2.0 DIZEL PA DOGAN EURO 4

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 12:00 Vetura , Prizren

VW passat 3c 2.0 TDI

5 200 EUR

09 Shk 18:47 Vetura , Gjilan

Kedi 1.9 TDI AUTOMATIK 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 18:20 Vetura , Prishtinë

Passat 3C

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 13:44 Vetura , Prishtinë

Passat 3C

6 350 EUR

21 Jan 01:18 Vetura , Pejë

Passat 3c

5 550 EUR

11 Jan 19:54 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

28 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Jan 21:34 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A1 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

9 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Dhj 13:35 Vetura , Besianë

Citroen C4 2006 ( 110 PS )

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 11:26 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

5 199 EUR

30 Nën 11:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

5 555 EUR

25 Nën 07:47 Vetura , Prishtinë

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 7 ULËSE

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 19:06 Vetura , Prishtinë

SHITET VW PASSAT 3C 1.9 TDI 2006 PA DOGAN EURO 4

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Tet 18:29 Vetura , Prizren

Passat 2.0 TDI 2006

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Gush 19:06 Vetura , Prishtinë

VW Passat 1.9 tdi

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 18:52 Vetura , Pejë

Nissan Navara 2.5 Automatik

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 12:14 Vetura , Prishtinë

Pikap vw Caddy 2006

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 11:33 Vetura , Prishtinë

Golf 5 1.9 Tdi 77kw

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 21:31 Vetura , Prishtinë

SHITET VW PASSAT 3C PA DOGAN EURO 4

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 13:55 Vetura , Vushtrri

vw passat 3c 2.0 tdi,viti 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 13:43 Vetura , Gjakovë

Vw passat 2.0 TDI viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 19:11 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 1.9 TDI 140 KW 170 PS DSG FULL EKSTRA 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 20:05 Vetura , Pejë

VW Passat 2.0 TDI

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 20:32 Vetura , Pejë

Audi A4 2.0 TDI

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 19:07 Vetura , Pejë

VW Passat 2.0 TDI

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 16:59 Vetura , Prishtinë

VW Passat 3C 2.0 TDI AUTOMATIK

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 21:27 Vetura , Prizren

passat 3c

19 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Tet 21:15 Vetura , Prizren

passat 3c full eksttra

23 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Sht 01:24 Vetura , Gjilan

Shitet Pasati 3C 2.0 TDI

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 20:35 Vetura , Gjilan

Shitet Pasati 3C 2.0 TDI

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 14:06 Vetura , Prizren

Audi Q7 3.0 tdi

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Qer 18:22 Vetura , Gjilan

VW PASSAT 3C 2.0 TDI -06

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 15:34 Vetura , Pejë

Vw Passat 3c 2.0 Tdi Rks 1 vit Manual

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 14:34 Vetura , Vushtrri

VW Passat 2.0 tdi 1 bregasne dsg

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 10:26 Vetura , Vushtrri

Golf 5 1.9 tdi 6 shpejci 4 muj rigjistrim

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 10:45 Vetura , Fushë Kosovë

Pjese per kto lloje te veturave

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 03:54 Vetura , Gjilan

PASSAT 2.0 TDI AUTOMATIK DSG,RKS:03.12.2021,TIP TOP,06

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 12:28 Vetura , Vushtrri

U SHIT FLM GOLF 5 1.9 TDI 77KW DSG Viti 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 14:09 Vetura , Gjilan

Vw Touran 1.9 TDI 2006

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 18:16 Vetura , Viti

VW PASSAT 1.9 TDI 2006 RKS 1 VIT

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 10:25 Vetura , Vushtrri

VW Passat C3 2.0 Tdi 2006

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vw passat 2006 TDI | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione