vw taureg | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vw taureg,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vw taureg Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:43 ,

VW TOUAREG

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:56 ,

VW Touareg 3.0TDI

6 300 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 18:52 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Pri 12:34 ,

Vw Tuareg

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Mar 13:59 ,

VW Taureg 3.0 Tdi Pa Dogan �������� 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 09:59 ,

Taureg 3.0TDI fejsllift rks full ekstra 4x4Blumotion

15 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 09:37 ,

Shitet golf 6 TDI 2.0 Automatik DSG6 karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 13:34 ,

shitet vw taureg

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 17:49 ,

shitet vw taureg

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 22:02 ,

Shitet golf 6 TDI Automatik DSG6 karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 08:01 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTDm Full Extra

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 00:43 ,

Shitet golf 6 TDI karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 09:46 ,

VW TAUREG 2.5 TDI

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 14:19 ,

VW Taureg 4.2 tdi 2010 automatik

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 18:56 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

5 555 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Sht 22:09 ,

Fellne per Taureg

250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Gush 19:03 ,

TAUREG 3.0 TDI 2008 RKS 1 VIT Facelift

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Gush 13:03 ,

Ntp meti punojm edhe me konpenzim

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Gush 13:02 ,

Rrethoja gilindera nga betoni bejm ndrrim me vetur

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 13:01 ,

Ntp meti rrrethoja gilindera punojm me ndrrime

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 12:49 ,

VW Touareg 3.0

1 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Jan 12:03 ,

Shes Reno clio shum i rujshum per marakli

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 21:50 ,

VW Touareg dizel

6 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 20:15 ,

VW Taureg 5.0 Diesel 2005

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 18:59 ,

VW TOUAREG V6

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 16:13 ,

Tiguan 2.0 tdi dsg automatik panorama tabela RKS

13 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Sht 15:44 ,

AUDI Q5

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 13:44 ,

Audi Q5 3.0

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 10:14 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN PREJ 500€ - 2000€

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 00:48 ,

shes ose ndroj gjipin mitcubishi (hundai) galloper

4 950 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 09:13 ,

VW Touareg Shitet ndrrohet

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 10:19 ,

VW

9 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 23:00 ,

Autobartje shlep marimang

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 19:42 ,

Volvo 2.4diesel 7 ulse ne gjendje perfekte automat

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Nën 08:44 ,

Shes pikapin Citroën Nemo 1.4hdi 2012

4 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Tet 13:54 ,

TAUREG 3.0 BLUE MOTION TDI

21 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 16:32 ,

VW TAUREG 3.0TDI “FACELIFT” RKS 4X4

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 18:04 ,

U SHIT !!!!! Alfa Romeo 159 Diesel 1.9 JTDm

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Sht 19:54 ,

VW Taureg po sa ardhur nga zvicrra

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Gush 23:32 ,

VW Taureg 2005 2.5 Tdi Toaureg

6 400 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 21:43 ,

VW Toureg 2.5D

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Gush 08:42 ,

U SHITT VW Taureg 3.0 tdi rks ��

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 19:12 ,

VW Touareg 3.0. Automatik

12 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 09:11 ,

U SHITT. VW Taureg 5.0 V10 tdi

6 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Mar 15:01 ,

Touareg 2.5 TDI Automatik Rks Model R5 Amerikan

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 12:34 ,

Shes veturen vw taureg 3.0 v6

14 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 18:10 ,

VW Touareg 3.0tdi rks full opsion

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Jan 00:04 ,

VW GOLF SCIROCCO 2.0 TDI Shes Ndroj -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Nën 18:18 ,

VW Toureg 5.0 dizell ne gjendje te mir

7 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vw taureg | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione