vw touran | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1496
Opel , 29
Audi , 25
BMW , 10
Škoda , 6
Citroën , 5
Ford , 5
Peugeot , 4
Renault , 4
Seat , 4
Fiat , 2
Hyundai , 2
Jeep , 2
Kia , 2
Nissan , 2
Acura , 1
Dacia , 1
Daewoo , 1
Jaguar , 1
Mazda , 1
MINI , 1
Ssangyong , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vw touran,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vw touran Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:50 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:49 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:49 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:46 ,

VW Touran 2.0Tdi 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:46 Shitorja ,

VW Touran 1.6 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:43 ,

Shitet VW Touran 2.0 TDI DSG 2012 me Dogan Homologim

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:39 ,

VW TOURAN 1.9 TDI RKS 8 MUAJ 2005

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:30 ,

VW Passat B7 2.0 TDI Automatik DSG 170 Ps Highline

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:30 ,

Golf 5 1.9 TDI 77 KW RKS 8 Muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:16 Shitorja ,

Vw Touran 2.0 TDI Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:04 ,

VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 ,

Touran HIGHLINE 2.0 Tdi - 6 shpejtsi 100 kw Full Ekstra

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:44 ,

VW Jetta 2.0tdi dsg-automatik 2012 RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:43 ,

VW TOURAN 1.9TDI DSG Automatik 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:43 ,

VW PASSAT 1.9 TDI RKS deri ne fund te vitit

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:37 ,

VW Touran 2.0 TDI 2013 DSG Dogan+Homolgim

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:00 ,

VW Passat 3C 2009 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:49 Shitorja ,

VW Touran 2.0 TDI

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:46 ,

Kombi T5 1.9 TDI MAX

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:46 ,

Nissan Terrano off road

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 18:06 Shitorja ,

VW Touran 1.6 TDI ,,

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:05 Shitorja ,

VW Touran 1.6 TDI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:41 ,

VW TOURAN 1.4 TSI DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:37 Shitorja ,

VW Touran 2.0 TDI-Diesel Automatik 7-Ulese -11

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:16 ,

VW TOURAN 2.0 TDI DSG

19 000 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:16 ,

VW TOURAN 2.0 TDI SCR DSG

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:13 ,

TOURAN 2.0 TDI DSG

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:59 ,

Vw Touran 1.9 TDI

8 000 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:33 ,

Touran 1.6Tdi 2011 5 Ulse mundsi per 7 Ulse

5 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:33 ,

VW Touran 2.0 TDI - Cross - Automatik - DSG 5 Ulse RKS

12 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:15 ,

Vw golf 6 team 2,0 tdi 140 ps 6shpejsi viti 2012

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 ,

Touran 2.0 Tdi Comfortline 2016

12 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:27 ,

VV TOURAN 2.0 TDI 5 ULSE VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:23 Shitorja ,

Vw Touran 1.6 TDI DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:41 ,

VW TOURAN 1.6 TDI DSG AUTOMATIK 7ULSE I DOGANUAR 2012

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 ,

VW Touran 1.6 DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 ,

VW Touran 1.6 TDI BLUEMOTION - 2013 mundesi ndrrimi

6 250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:16 Shitorja ,

VW TOURAN 2.0TDI DSG 2011 RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14 ,

VW RADIO RNS310

180 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:00 ,

VW Touran 2.0 i ardhur nga zvicra rks

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:41 ,

VW TOURAN 2013 TDI •7 Ulse• DSG AUTOMATIK>I DOGANUAR•TIP-TOP

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:38 ,

Touran 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:33 ,

VW Touran

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:33 ,

VW Touran

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vw touran | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Vw touran në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Model tjetër
  • Vw touran në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E-Class
  • Vw touran në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat
  • Vw touran në kategorinë Vetura | Seat
  • Vw touran në kategorinë Vetura | Nissan
  • Vw touran në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 270
  • vw touran në kategorinë Makina
  • Vw touran në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Touran
  • vw touran në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione