wv | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1522
Audi , 52
Opel , 51
Renault , 26
Fiat , 23
BMW , 19
Ford , 14
Peugeot , 11
Citroën , 9
MINI , 5
Acura , 4
Dodge , 4
GMC , 4
Škoda , 4
Smart , 3
Toyota , 3
Aixam , 2
Hyundai , 2
Jaguar , 2
Jeep , 2
Nissan , 2
Alpina , 1
Bentley , 1
Chevrolet , 1
Daewoo , 1
Infiniti , 1
Mazda , 1
Rover , 1
Seat , 1
Ssangyong , 1
Subaru , 1
TVR , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe wv,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj wv Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:01 ,

Shitet Golfi 4 1.9 Tdi 2002 SPECIAL

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:00 ,

Kem Pjes Per te Gjitha Llojet e Veturave

500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:00 ,

VW Golf 4 1.9 Tdi 2002 Automatik

5 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 ,

Audi a4 1.9

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:24 ,

MITSUBISHI OUTLANDER 4X4 2.0 TDI,RKS 7MUAJ, VITI 2008

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 ,

Wv tiguan 2.0 tdi 2013 automatik iposadoganuar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:39 ,

WV POLO

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:38 ,

WV Touran 2.0 TDI- DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 ,

Wv caddy life 1.9TDI me ulse ne fund te 2007 extra

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:21 ,

SHITET WV GOLF 5 DIZEL 1.9 TDI RKS 03.12.2021

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:20 ,

Wv Passat B8 2.0 TDI BLUEMOTION

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:43 ,

Peugeot 307

2 444 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:43 ,

Opel Astra

1 777 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:43 ,

Renault Modus

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:42 ,

Opel Corsa

1 888 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:42 ,

Renault Megane-Scenik 2005

2 444 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:42 ,

Mercedes Benz B-Class AUTOTRONIK

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:42 ,

Passat 1.9 TDI

3 299 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:42 ,

Peugeot 1007 ****Nderrim****

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 ,

Peugeot 307

2 444 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:16 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG HighLine ✅

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:45 ,

Shitet Polo 1.9 Dizell

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:11 ,

wv touran 1.6 tdi automatic dsg 7 ulëse

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:26 ,

Caddy 2007 diesel 1.9 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:26 ,

VW caddy 2007 1.9 TDI me dogan

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:16 ,

WV BORA 1.9 TDI VITI 2000 RKS 10 MUJ

3 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:25 ,

Audi a6 c4 2.5 tdi rks ndrrim i mundshem

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:09 ,

GOLF 7 R

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 08:09 ,

BMW 335i

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:09 ,

GOLF 7 R

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:08 ,

WV GOLF 6 (2.0 TDI)

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:29 ,

Wv polo

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:54 ,

Wv Touran 1.9 TDI RKs 1 vit

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:28 ,

Caddy

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 20:38 ,

Wv Touran 2.0 DSG

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:59 ,

WV T5 1.9tdi 2005 RKS

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:55 ,

Vw beetle

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 14:43 ,

Audi A6

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:04 ,

Kombi T3-T4 1.9 Dizell Fabrikisht Regjistrim RKS 3 Muj

1 750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:03 Shitorja ,

Wv Golf 7 2.0 GTI "Automatik" DSG viti 2015

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:39 Shitorja ,

Polo 1.6 TDI - ME DOGAN - VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:06 ,

Audi A6*3.0L* 045290107

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:06 ,

VW Caddy 2.0 045290107

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:05 ,

Opel Insignia Automatik 045290107

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:05 ,

Hyundai 045290107

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:49 ,

Wv ceddy 2.0 tdi me dogan

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:12 ,

Ford Fiesta 1.4 Viti 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:44 ,

Wv Bora 1.9 TDI(I)tkuqe Rks(10 muj)

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 02:47 ,

BMW 530 XD 2009 (CH) facelift

10 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj wv | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Wv polo në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Bora
  • Wv në kategorinë Vetura | BMW | M-modele
  • Wv pasat në kategorinë Vetura | Alfa Romeo
  • wv në kategorinë Vetura | Brilliance
  • Wv në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • wv në kategorinë Vetura | Citroën | C4
  • Wv t4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • wv në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Jetta
  • Wv t4 në kategorinë Vetura | Citroën
  • wv në kategorinë Vetura | Audi | A3

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione