Golf 4 | Rahovec | Makina | Vetura

Audi , 9
Acura , 4
Ford , 4
BMW , 3
Opel , 2
Fiat , 2
Citroën , 2
Alpina , 2
Peugeot , 2
Renault , 2
Nissan , 1
Seat , 1
Pontiac , 1
GMC , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4,kategori Vetura,ose vendndodhje Rahovec,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 Të gjitha | Vetura | Rahovec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:04 ,

I BLEJM VETURAT E AKSIDENTUAR DEFKT PA DOGAN

Histora e veturës

77 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:26 ,

Golf 6

Histora e veturës

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 20:11 ,

Shitet VW Golf 4 1.6 Benzin me Klima 2001

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Korr 13:55 ,

BLEJM TE GJITHA VETURAT QE NUK I PERDORNI ME DEFEKT DHE PA

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 22:11 ,

Golf 4

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 11:02 ,

Golf 4 shitje benzin

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 21:11 ,

golf 4 1.9 tdi

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 21:49 ,

Golf 4 karavan 1.9 dizel

Histora e veturës

3 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Maj 20:07 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 13:28 ,

Golf 4

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 09:44 ,

shitet golf 4 1.9

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 17:48 ,

Shitet golf 4

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 20:03 ,

VW Golf 4 1.9 t(di)

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 18:25 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Mar 15:29 ,

Me marrveshje

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 14:40 ,

Shitet Golf 2

Histora e veturës

2 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 15:28 ,

Golf 4

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 04:33 ,

Golf 2

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Shk 20:23 ,

Golf 4 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Shk 10:57 ,

Shitet Caddy 2.0 SDi

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 18:02 ,

Caddy 2.0 SDI

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 11:44 ,

Shes golf 6

Histora e veturës

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 12:45 ,

Shes/Ndroi

Histora e veturës

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 14:07 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 21:04 ,

Shes Golf 4 Pa Dogan!!!

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 04:36 ,

Pres bleres serioz kontakto ne 043720626

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Dhj 18:27 ,

Shitet Golf 4 1.9 TDI pa tkuqe

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Dhj 12:19 ,

Shitet golf 4

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 07:52 ,

Shes/ndrroj AUDI 80

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
01 Dhj 10:02 ,

Shes/ndrroj AUDI 80

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 22:23 ,

Shes/ndrroj AUDI 80

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 16:57 ,

Shes AUDI 80

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 07:59 ,

Golf 4 1.9 tdi 4x4

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 12:48 ,

Shitet golf 4 me i tkuqe 11 muaj regjistrim diesel

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 14:01 ,

Shitet golf 4 me i tkuqe 11 muaj regjistrim diesel

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 00:25 ,

Shitet Golf

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 20:32 ,

VW Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Sht 00:39 ,

Golf 4 shes

Histora e veturës

3 250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 14:06 ,

Shitet Urgjent!

Histora e veturës

900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 14:05 ,

Shitet Urgjent!

Histora e veturës

1 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 14:04 ,

Shitet Golf 4! 1.4 benzine!

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Sht 20:35 ,

u shit

Histora e veturës

1 200 EUR

29 Gush 18:28 ,

golf 4

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 18:28 ,

Golf4

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Gush 10:21 ,

Golf 4 me regjister gjerman

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 | Të gjitha | Vetura | Rahovec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione