fiat punto | Rahovec | Makina | Vetura

Fiat , 28
Audi , 2
BMW , 1
Ford , 1
Pontiac , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fiat punto , kategori Vetura , ose vendndodhje Rahovec , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj fiat punto Të gjitha | Vetura | Rahovec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:33 ,

I BLEJM VETURAT E AKSIDENTUAR DEFKT PA DOGAN

77 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:12 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Shk 15:36 ,

BLEJM TE GJITHA VETURAT QE NUK I PERDORNI ME DEFEKT DHE PA

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 17:01 ,

Shitet Vetura

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 12:28 ,

BLEJM VETURAT PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT ⚠️⚠️��

13 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Shk 10:57 ,

Shitet Caddy 2.0 SDi

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 18:02 ,

Caddy 2.0 SDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Dhj 14:57 ,

Shes ndrroj fiat punto

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 14:06 ,

Shitet Urgjent!

900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 14:05 ,

Shitet Urgjent!

1 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 16:26 ,

Fiat punto

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 19:57 ,

Fiat punto

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Shk 19:57 ,

Fiat punto

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 18:23 ,

Arben

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Jan 12:24 ,

Fiat punto

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Tet 21:01 ,

Fiat Punto

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Tet 20:40 ,

Fiat Punto benzin

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Maj 14:24 ,

Shitet FIAT Punto

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 12:14 ,

Shitet vetura Fiat Punto !

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 13:58 ,

Shes Fiat Punto 1.7 Turbo Disel

1 250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 18:46 ,

Shitet vetura Fiat Punto JTD 1.9 disel

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 11:26 ,

FIAT PUNTO 1.9 JTD

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 14:46 ,

Fiat Punto

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 13:44 ,

shitet fiat punto

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 13:42 ,

Vetura

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Jan 22:01 ,

Fiat Punto benzin

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Nën 20:45 ,

Fiat punto

400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Tet 19:40 ,

Shitet fiat punto

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Tet 09:57 ,

Shes Fiat Punto

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Korr 22:30 ,

Fiat Punto 1.2 Benzin 16v

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Pri 09:36 ,

Fiat Punto -01

2 200 EUR Price Reduced

30 Pri 09:24 ,

Fiat Punto -01

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Jan 12:29 ,

fiat punto

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Nën 20:07 ,

Fiat Punto 1.2 Benzina

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 12:55 ,

Fiat Punto multijet -06

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Mar 08:27 ,

Fiat -95

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj fiat punto | Të gjitha | Vetura | Rahovec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim