golf 2 | Rahovec | Makina | Vetura

Audi , 8
Acura , 7
Opel , 5
BMW , 2
Fiat , 2
Renault , 2
Nissan , 1
Citroën , 1
Alpina , 1
Peugeot , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Ford , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 2,kategori Vetura,ose vendndodhje Rahovec,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 2 Të gjitha | Vetura | Rahovec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:40 ,

Kombi t2 diesel 1.6

Histora e veturës

520 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:04 ,

I BLEJM VETURAT E AKSIDENTUAR DEFKT PA DOGAN

Histora e veturës

77 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:26 ,

Golf 6

Histora e veturës

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 13:14 ,

Golf 3

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Korr 01:28 ,

Golf 2 shitet

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 12:14 ,

Golf 6

Histora e veturës

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 13:51 ,

Shitet Golf 2

Histora e veturës

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Korr 13:55 ,

BLEJM TE GJITHA VETURAT QE NUK I PERDORNI ME DEFEKT DHE PA

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 15:03 ,

Golf 2 - 1.9 dizel, 11 muaj regjistrim

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 22:29 ,

Shes Golf 2

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 00:25 ,

Golf 7 GTD

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 20:07 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 08:21 ,

Shes

Histora e veturës

150 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 13:08 ,

Shitet golf 2

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 17:48 ,

Golf 7 GTD

Histora e veturës

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 13:28 ,

Golf 5

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 19:49 ,

Golf 2

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 18:25 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
16 Mar 14:40 ,

Shitet Golf 2

Histora e veturës

2 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 20:23 ,

100

Histora e veturës

100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Mar 13:06 ,

Golf 2

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 04:33 ,

Golf 2

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Shk 13:41 ,

Golf 2

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Shk 10:57 ,

Shitet Caddy 2.0 SDi

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 18:02 ,

Caddy 2.0 SDI

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 21:11 ,

Shitet Golf GTD ne gjendje prefekte

Histora e veturës

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 16:47 ,

Shitet Golf GTD Ne gjendje prefekte

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 20:11 ,

shes golf 2 1'9 turbo dizell

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 23:44 ,

Golf 2

Histora e veturës

2 475 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Dhj 15:39 ,

Shitet

Histora e veturës

400 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 13:36 ,

Golf 2 GTD

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 19:19 ,

Shes/ndrroj AUDI 80

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 23:29 ,

Golf 6

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 07:52 ,

Shes/ndrroj AUDI 80

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
30 Nën 16:57 ,

Shes AUDI 80

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 12:28 ,

Shitet

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 09:29 ,

Golf 6 2.0

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Nën 18:28 ,

Golf 2 1.6 dizel

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Nën 17:08 ,

Golf 2 1.6 turbo

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 12:11 ,

Shitet Polo R model ne gjendje prefekte 2011

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 11:25 ,

GOLF 5

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 19:04 ,

Golf 2

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: > 500 000
08 Tet 22:48 ,

Golf 5

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 18:37 ,

Golf 7

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 16:22 ,

Golf 7

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Sht 14:06 ,

Shitet Urgjent!

Histora e veturës

900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 14:05 ,

Shitet Urgjent!

Histora e veturës

1 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 14:28 ,

Golf2 GTD 1.6

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 2 | Të gjitha | Vetura | Rahovec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione