opel | Rahovec | Makina | Vetura

Opel , 456
Fiat , 3
Acura , 2
Audi , 2
Nissan , 1
Kia , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1
Pontiac , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel,kategori Vetura,ose vendndodhje Rahovec,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel Të gjitha | Vetura | Rahovec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:04 ,

BLEJM VETURA DEFEKT&AKSIDENT VW BMW AUDI PA DOGAN

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:35 ,

Opel Corsa C 1.3

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:41 ,

Opel corsa 1.7 Diesel

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 20:48 ,

Shes Opel Astra 1.8i viti 1992

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Korr 10:34 ,

Opel zafira 2.0 dizell

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 19:14 ,

Opel zafira

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Korr 21:51 ,

Opel astra

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 20:31 ,

Shes opel combo 1.3 d klim

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Qer 00:18 ,

u shit flm merrjep

Histora e veturës

2 050 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:46 ,

shitet opel astra

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 20:39 ,

Opel Insignia Sports Tourer - I DOGANUAR

Histora e veturës

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Maj 17:50 ,

Opel corsa 1.2benzin ��049 666 035

Histora e veturës

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Maj 15:56 ,

Pikap opel 1.7

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 00:20 ,

Opel astra

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 14:20 ,

Opel zafira 1.8 16v

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 03:40 ,

shitet busi opel vivaro

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Pri 03:40 ,

shitet busi opel vivaro

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Pri 00:43 ,

Opel vectra

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 16:20 ,

Miftari

Histora e veturës

320 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 10:02 ,

Shitet

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 21:02 ,

Shitet

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 17:14 ,

opel zafira 2004 2.2

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 18:25 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Mar 03:42 ,

Shitet

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 04:38 ,

opel zafira

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 21:09 ,

opel zafira

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 00:17 ,

opel astra h

Histora e veturës

36 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 17:38 ,

Shitet pikap opel

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 10:15 ,

Opel zafira 2.0

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 10:58 ,

Shitet Opel Corsa Diesel

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 08:54 ,

Opel Meriva 1.7 DTI

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Shk 13:24 ,

Shitet Opel Corsa

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 13:24 ,

Shitet Opel Corsa Diesel

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 00:10 ,

Shitet Opel Corsa Diesel

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 21:37 ,

Shitet opel combo

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 13:14 ,

Opel vektra 1.8 benzin

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 10:03 ,

opel corsa

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 19:13 ,

opel corsa

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 02:02 ,

Shitet Opel corsa diesel

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 10:57 ,

Shitet Caddy 2.0 SDi

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 09:51 ,

Opel vivaro 2004

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 23:50 ,

Opel vivaro 2004

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 18:02 ,

Caddy 2.0 SDI

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 08:58 ,

Shes opel meriva 1.7 cdti 2005

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 14:15 ,

Shes opel Meriva 1.7 CDTI 2005

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 11:42 ,

Shes opel Meriva 1.7 CDTI 2005

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 15:03 ,

Shes opel Meriva 1.7 CDTI 2005

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel | Të gjitha | Vetura | Rahovec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione