pasat | Rahovec | Makina | Vetura

Fiat , 2
Ford , 2
Acura , 1
Pontiac , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pasat,kategori Vetura,ose vendndodhje Rahovec,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pasat Të gjitha | Vetura | Rahovec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Qer 22:01 ,

Shitet vetura

Histora e veturës

3 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 23:20 ,

Pasat dizel 1.9

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Pri 19:56 ,

Pasat 1.9

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 18:25 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Mar 07:32 ,

Shes Pasat 3B

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 10:57 ,

Shitet Caddy 2.0 SDi

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 18:02 ,

Caddy 2.0 SDI

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 09:23 ,

Shitet vetura

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Dhj 11:16 ,

VW Passat dizel

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 14:06 ,

Shitet Urgjent!

Histora e veturës

900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 14:05 ,

Shitet Urgjent!

Histora e veturës

1 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 13:55 ,

Pasat

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 20:30 ,

Pasat 2.5

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 21:24 ,

Motori GTI 2.0 golf 116ps pasat

Histora e veturës

200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 08:08 ,

Shitet vetura

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 17:28 ,

?!!

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 17:05 ,

VW Passat dizel

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 00:06 ,

pasat

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 23:54 ,

pasat

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 12:30 ,

Pasat

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 09:59 ,

Pasat

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 23:14 ,

pasat 1.8

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 16:29 ,

passat

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 19:45 ,

SHITER vv Pasat 1.9 Tdi viti 2003

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Nën 09:28 ,

Shes

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 15:33 ,

Shes Pasat 2.0 dizel

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Tet 23:19 ,

Shes Pasat 2.0 2007.

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Tet 01:05 ,

Shes Pasat 2.0 Dizel Viti 2007.

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 13:34 ,

SHES PASAT 2008 viti

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 21:09 ,

Pasat TDI 2.0 DSG

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 10:58 ,

Shitet Pasati

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Sht 23:57 ,

pasat viti 2002

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 13:46 ,

Mercedes 270

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 17:51 ,

Shitet Pasat 2.0 DSG

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Korr 08:42 ,

Pasat 3C

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Qer 23:05 ,

Passat tdi diesel

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 10:34 ,

Pasat TDI 2.0

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 20:44 ,

VW Passat dizel

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 18:04 ,

pasat

Histora e veturës

2 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 23:50 ,

Pasat

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 20:57 ,

shes pasat cl 1.6 benzin

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 23:05 ,

Pasat 1.6 benzin viti99

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 20:38 ,

pasat

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Jan 20:15 ,

Pasat karavan

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Nën 16:36 ,

Fiat

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 14:13 ,

pasat bora

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 21:42 ,

Me marveshej

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pasat | Të gjitha | Vetura | Rahovec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione