vetura | Rahovec | Makina | Vetura

Opel , 108
Audi , 84
BMW , 46
Ford , 32
Peugeot , 30
Fiat , 26
Renault , 23
Citroën , 21
Seat , 12
Škoda , 10
Volvo , 6
Toyota , 4
Chrysler , 4
Kia , 4
Mazda , 3
Nissan , 3
Acura , 3
MINI , 2
Jaguar , 2
Rover , 2
Dodge , 2
Smart , 2
Lada , 1
Suzuki , 1
Hyundai , 1
Ssangyong , 1
Honda , 1
Pontiac , 1
Daewoo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vetura,kategori Vetura,ose vendndodhje Rahovec,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vetura Të gjitha | Vetura | Rahovec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Korr 12:44
Linku:
,

Audi 2.4

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 10:12 ,

BLEJM VETURA DEFEKT&AKSIDENT VW BMW AUDI PA DOGAN

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:12 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:12 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:24 ,

BMW E90 2.0D i sapoardhur nga Gjermania

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 23:11 ,

Golf 7 1.6tdi

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Korr 11:05 ,

Audi a4 s-line

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Korr 21:23 ,

Mercedes W126 280 SE

Histora e veturës

4 799 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 16:32 ,

Shitet BMW 520

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 12:44 ,

Audi 2.4

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Korr 06:22 ,

Passat 2.0 Bluemotion

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 14:52 ,

Audi

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 14:44 ,

Audi

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 13:31 ,

shes

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Korr 11:12 ,

Golf 6 gti

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Korr 18:12 ,

I BLEJM VETURAT E AKSIDENTUAR DEFKT PA DOGAN

Histora e veturës

77 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 11:35 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFKT 24/7

Histora e veturës

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Korr 13:55 ,

BLEJM TE GJITHA VETURAT QE NUK I PERDORNI ME DEFEKT DHE PA

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 15:39 ,

Shes Opel Astra 1.8i viti 1992

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Korr 03:52 ,

Passat CC 2009 automatik dsg

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 00:32 ,

Rover Stretwise

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Qer 18:03 ,

Shitet peugeut 308 e sapo ardhur nga Gjermania

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Qer 22:01 ,

Shitet vetura

Histora e veturës

3 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Qer 15:02 ,

Mercedes Benz E 280

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 09:42 ,

Blejm Vetura Pa dogan te Akcidentuar Rks Etj

Histora e veturës

1 890 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
26 Qer 10:46 ,

Shitet Vetura

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 13:41 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 19:36 ,

MITSUBISHI CARISMA 2003 / 3200 €

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 23:11 ,

Shitet Mitsubishi Carisma

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 22:31 ,

BLEJ VETURA

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 17:01 ,

Mercedes c 220 model 2008

Histora e veturës

9 700 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 21:49 ,

Golf 4 karavan 1.9 dizel

Histora e veturës

3 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 23:05 ,

tauran

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 00:01 ,

Shitet

Histora e veturës

48 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
20 Maj 12:55 ,

Shitet BMW 530 Xdrive

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Maj 23:15 ,

Shitet Audi A6

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 12:31 ,

Shitet

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Maj 02:15 ,

Shes veturen

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Maj 23:32 ,

Mercedes 190 2.3-16

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 13:06 ,

Shes passat cc

Histora e veturës

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 00:20 ,

Opel astra

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 00:12 ,

Shes veturen passat cc

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 23:52 ,

Shes Passat cc

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 20:03 ,

Shitet Audi a4 3xsline

Histora e veturës

8 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 16:26 ,

Mercedes c class

Histora e veturës

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 20:07 ,

SHITET AUDI A3 -2.0!

Histora e veturës

7 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 10:02 ,

Shitet Bmw X5 3.5Xdrive Automatic

Histora e veturës

19 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 02:21 ,

Mercedes-Benz 320 CDI/V6///224ps

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vetura | Të gjitha | Vetura | Rahovec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione