Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Renault | Capture

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault Capture | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:16 Vetura , Prishtinë

Shitet Renault Captur 1.5 Dizel, Automatik 2020

22 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 15:08 Vetura , Mitrovicë

Renault Captur 1.5 Dci - Modeli Outdoor

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:59 Vetura , Ferizaj

Renault captur 2021

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 10:58 Vetura , Prishtinë

Renault Captur 1.2T Automatik 145 mije KM

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:57 Vetura , Prishtinë

Renault Captur 1.2 Automatik 120 mije KM - nga Zvicra

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Shk 16:01 Vetura , Klinë

shitet

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Jan 18:11 Vetura , Pejë

Renault Captur 1.6

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Jan 18:11 Vetura , Pejë

Renault Captur 1.6

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Jan 23:17 Vetura , Pejë

Shitet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 22:30 Vetura , Prishtinë

Renault Captur 2020

16 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Nën 02:40 Vetura , Prishtinë

Captur Dizel Automatik

19 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
21 Nën 15:34 Vetura , Prizren

Renault Captur 1.5 dizel

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Nën 23:24 Vetura , Prishtinë

Shitet RENO Capture

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Tet 23:37 Vetura , Fushë Kosovë

RENAULT CAPTUR 2014 NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Tet 12:57 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET RENO CAPTUR 2014 NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Tet 12:50 Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
15 Tet 23:37 Vetura , Prishtinë

Renault capture

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Tet 13:19 Vetura , Gjilan

Renault Captur 1.5 DCI Eco2

8 500 EUR

06 Tet 12:31 Vetura , Prishtinë

Shiten Fellne me Goma Per Renault

300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Sht 18:46 Vetura , Prishtinë

Shitet Renault Capturi

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Sht 17:39 Vetura , Prishtinë

Renault Captur 1.5 dCi

16 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Qer 23:50 Vetura , Prishtinë

Reno Captur 1.5 dizell

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Pri 01:41 Vetura , Pejë

Shes Renault Captur

19 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 21:33 Vetura , Ferizaj

Renault capture

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Pri 12:27 Vetura , Pejë

Shes Renault Captur 2021

19 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 17:18 Vetura , Prishtinë

Shitet Renault Captur 1.3

13 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
05 Shk 15:25 Vetura , Prishtinë

RENT A CAR

40 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 14:11 Vetura , Prishtinë

Shitet

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Nën 21:52 Vetura , Ferizaj

Kerkoj vetir renault skenik me tabela te huja per pjes

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Maj 23:24 Vetura , Prishtinë

Shitet Renault Captur Automatik 1.5diesel

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Nën 00:04 Vetura , Prishtinë

Renault Captur

14 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Nën 14:50 Vetura , Pejë

[email protected]

17 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 22:47 Vetura , Prishtinë

Shitet Renault Capture

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 14:24 Vetura , Ferizaj

Renault Capture

1 780 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
31 Maj 21:12 Vetura , Prishtinë

Shes veturen

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Pri 01:00 Vetura , Pejë

19 coll

11 111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Mar 17:08 Vetura , Prishtinë

RENAULT CAPTUR 1.5dci 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 12:04 Vetura , Prishtinë

Shes Capturen

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Shk 17:10 Vetura , Prishtinë

Shes Capturen

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Shk 17:10 Vetura , Prishtinë

Shes makinen

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Jan 20:20 Vetura , Mitrovicë

Renalut Captur

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
24 Dhj 16:14 Vetura , Ferizaj

Renault captur 1.6 dizell

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 09:32 Vetura , Fushë Kosovë

Reno captur

13 800 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Tet 21:11 Vetura , Kaçanik

Renault Capture benzin

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Gush 17:24 Vetura , Gjilan

Renault Capture

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Gush 13:40 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet reno captur dizel automatic

15 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 21:58 Vetura , Prishtinë

Shes Capture

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Maj 18:15 Vetura , Gjilan

Shitet ranaulti ne xhendje tip top

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Mar 13:22 Vetura , Mitrovicë

AUTO PJESE PER VETURA FRANQEZE MITROVICE

1 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Gush 06:42 Vetura , Shtime

Renault Capture 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault Capture | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione