Ferizaj | Makina | Vetura | Renault | Clio

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault Clio | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:11 ,

RENO CLIO 1.5 DIZEL

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 ,

Renault clio 1.5 dizel rks i ardh prej zvicre

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:25 Shitorja ,

Renault Clio 1.5 DCI 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:58 ,

Renault cilo 1.5diseel

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 20:59 ,

Shitet pikapi renault clio 1.9

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 18:29 ,

Shitet renault clio 1.5 dizel

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 16:12 ,

Shitet pikapi ne gjendje te rregullt

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 14:14 ,

Shes Reno Clio

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 20:26 ,

Shitet reno clio 1.5 dizel

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 15:47 ,

Shitet

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 16:14 ,

Renault clio 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 17:36 ,

shes veturen reno

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Maj 08:56 ,

Renault clio 1.5 diesel GT line 2017

8 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Pri 11:48 ,

Reno clio 1.4benzin 2003 Ne gjendje te mir

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 10:29 ,

����i SHiTUR ����

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 16:21 ,

Renault Clio 1.5 Dizel 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 02:55 ,

Shitet ose ndrrohet

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 18:34 ,

Renault Clio 1.2 Benzin

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Mar 21:58 ,

reno

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 04:38 ,

shes

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 22:04 ,

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 10:03 ,

RENAULT CLIO 1.2BENZIN KLIM AC RKS:6MUJ VP:99

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 15:31 ,

Renault clio 1.5 dizel 2010 rks i ardhur nga zvicra

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 16:12 ,

Renault Clio

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 20:18 ,

Shitet renault clio 1.5 dizel viti 2013

4 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Jan 08:28 ,

renault clio

2 700 EUR

12 Jan 13:40 ,

Reno clio

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Dhj 14:28 ,

Reno clio 2002 1.4 benzin Rks

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 09:20 ,

RENAULT CLIO 4 2014 RAMË PËR MBRAPA PËR KOMERCJAL

100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Dhj 09:19 ,

Renault Clio 1.5 DCI 70Ps 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 14:14 ,

����ii SHiTUR ����

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Dhj 22:02 ,

Renault clio viti 2015 ngjendje prefekte

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Dhj 19:12 ,

Shitet ose Ndrrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 19:12 ,

Reno clio 1.9 dizel

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 13:25 ,

Reno clio

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 14:04 ,

����CLIO 1.5 DCI 2004 RKS ka -1-MUJ GJENDiE�� ��

1 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 14:52 ,

Renault Clio

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 09:27 ,

Renault clio 1.6i night&day edition

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Nën 18:42 ,

RENO CLIO 1.5 D VP 2009 ME RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 00:12 ,

����i SHITUR ����

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Tet 15:01 ,

Shitet renoja

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault Clio | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione