Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Renault | Coupe

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault Coupe | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Jan 06:33 Vetura , Malishevë

Kombi

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 02:09 Vetura , Malishevë

Renault

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 17:29 Vetura , Skenderaj

Shitet renoja 1.9 dizel rka 2 muj baj ndrrim me lop shterrp

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Gush 03:14 Vetura , Dardanë

Shitet kombi - Reno tranaporter

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 12:32 Vetura , Skenderaj

Renault

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Nën 05:00 Vetura , Prishtinë

Reno Megane

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Gush 15:56 Vetura , Prishtinë

Aaaaaaaa

900 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 17:40 Vetura , Prishtinë

Reno Megane

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 01:57 Vetura , Gjakovë

Shitet

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 21:43 Vetura , Gjilan

renault megane

12 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Shk 16:12 Vetura , Gjilan

Shes veturen renault

12 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Dhj 20:49 Vetura , Pejë

Esh ne gjendje shum te mir

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Nën 15:39 Vetura , Ferizaj

����GOMA TË REJA ME BANDASH 15• PËR RENAULT��

130 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 21:08 Vetura , Prishtinë

Shitet Renault Capture

06 Maj 17:11 Vetura , Gjilan

Renault

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Pri 20:19 Vetura , Drenas

Shes

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 11:00 Vetura , Therandë

Shes renaultin Qmimi me marrveshje

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Dhj 18:02 Vetura , Prishtinë

Renault Megane 1.9 2005

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 23:51 Vetura , Viti

Pikap RENAULT Dizell 1.9

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Maj 11:59 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Renault Megan 1.9 Dizel viti 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 21:52 Vetura , Prishtinë

Renault

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 16:12 Vetura , Pejë

Renault

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 03:36 Vetura , Lipjan

Reno laguna

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Pri 20:29 Vetura , Ferizaj

Pasat

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Shk 19:14 Vetura , Klinë

Shes renaultin shum te mir

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 13:37 Vetura , Ferizaj

Renault Coupe benzin

699 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 09:47 Vetura , Ferizaj

Kamionet renault

2 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Nën 18:47 Vetura , Besianë

Reno clio

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Qer 13:06 Vetura , Prishtinë

Renault Megane coupe

1 599 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 21:53 Vetura , Gjilan

Shitet dhe ndrrohet

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Pri 18:49 Vetura , Prizren

Renault megana Dizel 1.9 TDI

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 13:13 Vetura , Gjilan

Shitet Reno Kango 1.9

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Pri 19:06 Vetura , Gjakovë

Renault Coupe benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 18:37 Vetura , Rahovec

Renault

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:50 Vetura , Prizren

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:50 Vetura , Prizren

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 18:35 Vetura , Drenas

Shitet ndrrohet me atomatik

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 12:39 Vetura , Gjilan

Renault Coupe 1.4 Benzin

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Nën 13:56 Vetura , Ferizaj

Shitet ose ndrrojmë

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Gush 21:12 Vetura , Prizren

Shes reno laguna 2.2 dizel

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Gush 20:55 Vetura , Shtime

shitet kombi reno furgon viti 2000

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 22:00 Vetura , Deçan

Shitet Vetura

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Korr 20:33 Vetura , Prizren

Renault Laguna 1.9 dizell

2 699 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 00:51 Vetura , Rahovec

renault

300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 20:47 Vetura , Kastriot

Renault

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 18:16 Vetura , Skenderaj

Kombi Renault transportues

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 17:39 Vetura , Ferizaj

Renaulz

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 13:13 Vetura , Viti

Renault

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Gush 14:23 Vetura , Kaçanik

Renault

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault Coupe | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione