Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Renault | Espace

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault Espace | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 03:23 Vetura , Prizren

Renault Espaso

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:37 Vetura , Gjakovë

Renault espace 2.0 16v benzin

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 00:16 Vetura , Prishtinë

Shitet Renault Espace 2.0 benzin+plin

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 00:06 Vetura , Gjilan

Flm Merrjep u Shit ����

950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 11:49 Vetura , Prishtinë

shitet ose ndrrohet renault espace

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 15:49 Vetura , Lipjan

Renault espace v6 3.0 bezin

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 14:20 Vetura , Prishtinë

Shitet Renault Espace 2.0 benzin+plin

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 09:22 Vetura , Prizren

Renault Espaso 2.0 Tdci U shit e Gzoft Blersi

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 04:47 Vetura , Lipjan

Espace

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 12:00 Vetura , Gjilan

Shiten 4 fellga alumini, me nr. 15. Qmimi, 150e.

150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Shk 10:57 Vetura , Ferizaj

Renault Espace 2.2 Disel Pa dogan

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 21:12 Vetura , Prishtinë

Renault Espace

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Shk 17:34 Vetura , Shtërpcë

Renault Espace

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 09:01 Vetura , Ferizaj

Renault Espace per pjes

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Shk 21:23 Vetura , Ferizaj

Renault Espace 2.2disel

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 01:27 Vetura , Ferizaj

Shitet Renaulti 1.9 dizell me klim rks

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 13:08 Vetura , Gjilan

Renault Espase 2.2 Dizel 7Ulse -Rks 1Vit- -Boj Ndrrim-

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Jan 22:38 Vetura , Viti

pjes Renault espace 2.0 16V

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 15:36 Vetura , Ferizaj

Renault Espace 2.0 Dizell Panoram

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Dhj 12:39 Vetura , Pejë

shitet

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Dhj 00:40 Vetura , Ferizaj

Shitet Renault Espace 1.9 Dizell v.p2000

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 19:33 Vetura , Pejë

Renault espace

1 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Nën 23:43 Vetura , Ferizaj

Renault Espas

950 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 10:35 Vetura , Gjakovë

Shitet ose ndrrohet me vetur me te vogel

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Nën 18:26 Vetura , Gjilan

shitet vetura me 7 ulese

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Tet 11:41 Vetura , Viti

Renault espace 2.2 Benzin (Plin)

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 01:12 Vetura , Lipjan

Renault espace v6 3.0bezin

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 11:52 Vetura , Gjakovë

Shitet per pjese

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 13:40 Vetura , Gjilan

Shitet reno espace

1 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Tet 18:59 Vetura , Gjilan

Reno Espace

1 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Sht 23:32 Vetura , Besianë

Reno Espace 2.2

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 23:08 Vetura , Drenas

Shes espasenose e ndrroj

44 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 22:38 Vetura , Besianë

Veture renault espace

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Gush 04:02 Vetura , Ferizaj

Renault

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 09:27 Vetura , Gjilan

renault espace

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 21:00 Vetura , Ferizaj

SHITET RENAULT ESPACE 2.0

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 19:34 Vetura , Ferizaj

Shitet Renault Espace

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Gush 19:57 Vetura , Burim

Renault

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Gush 19:53 Vetura , Prishtinë

Shitet Renault Espace 7 ulse Urgjent

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 11:37 Vetura , Besianë

Renault Espace

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 13:25 Vetura , Malishevë

Renault Espace 2.2 dci

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Maj 07:45 Vetura , Prishtinë

Renault espace 7 ulse

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Maj 10:02 Vetura , Gjilan

Renault e space 3

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 22:42 Vetura , Mitrovicë

Reno Espace 2.2 Rks Viti 2005 me 7 ulse

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 14:59 Vetura , Prishtinë

Renault ESPACE 2.0T 2004

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 12:51 Vetura , Prizren

Vetura ne shitje

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 23:54 Vetura , Prizren

Vetura ne shitje

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 15:35 Vetura , Prizren

Shitje

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 22:51 Vetura , Prishtinë

Renault espace

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 20:37 Vetura , Gjilan

shitet vetura

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault Espace | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione