Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Renault | Express

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault Express | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Sht 18:08 Vetura , Viti

Renault Transport

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 01:43 Vetura , Prizren

Shitet Renault Expres Pikap ne gjendje te mir

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 20:47 Vetura , Gjakovë

Shitet

4 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 22:01 Vetura , Kaçanik

Shitet kombi

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 18:43 Vetura , Deçan

Renault

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Tet 19:54 Vetura , Lipjan

Renault espas 2.2 dizell 03

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 17:10 Vetura , Prizren

Renault

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 11:07 Vetura , Dardanë

Renault Express

620 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Qer 20:38 Vetura , Gjilan

shes renault expresss rks

680 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 17:42 Vetura , Ferizaj

Shitet

4 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 19:48 Vetura , Pejë

Renault

699 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Mar 20:19 Vetura , Fushë Kosovë

Reno

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 13:57 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet pikapi

200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Jan 20:41 Vetura , Ferizaj

����SHiTET RENAULT 3.0 BENXiNË AUTOMATiK ����

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 18:15 Vetura , Gjakovë

Renault Pikap

750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 11:09 Vetura , Lipjan

Shitet kamioneta Renault

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 16:16 Vetura , Besianë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Shk 19:17 Vetura , Prizren

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 09:24 Vetura , Ferizaj

Shes reno 2.2 dizell

450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Korr 12:12 Vetura , Skenderaj

me Marreveshje

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Korr 11:11 Vetura , Prizren

Shitët

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Maj 14:58 Vetura , Ferizaj

Shes pikap

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 22:11 Vetura , Ferizaj

Pikap

2 050 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Pri 17:07 Vetura , Ferizaj

Shitet renault 1.9 dizel i qlajmruar

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Mar 19:16 Vetura , Prizren

Shes

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 09:40 Vetura , Prishtinë

Renault 1.4

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Dhj 21:32 Vetura , Rahovec

U Shittttt Faleminderit Merrjep.

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 10:23 Vetura , Ferizaj

Reno kango

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Nën 23:38 Vetura , Viti

Shitet

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Nën 09:19 Vetura , Viti

Shes Renault Express pikap

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 12:19 Vetura , Ferizaj

Shitet renaulti pikap

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 10:38 Vetura , Lipjan

550

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 00:08 Vetura , Ferizaj

renault

400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 00:18 Vetura , Ferizaj

Shitet renault PikaP

759 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 21:42 Vetura , Gjilan

Shitet

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 19:22 Vetura , Gjilan

shess

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Shk 21:52 Vetura , Gjilan

shess

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Shk 20:50 Vetura , Gjilan

shes

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Shk 17:15 Vetura , Lipjan

Shes pikapin reno 1.9 dizell

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 15:40 Vetura , Prizren

shitet

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Jan 18:45 Vetura , Gjakovë

Pikap

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Jan 16:52 Vetura , Gjakovë

Pikap Renault URGJENT ..

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Jan 11:46 Vetura , Prizren

Shitet nrrohet

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Jan 12:42 Vetura , Gjakovë

Pikap

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Jan 15:35 Vetura , Therandë

Renault

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Nën 18:41 Vetura , Fushë Kosovë

Pikap Renault Exspreso

650 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Nën 10:41 Vetura , Ferizaj

Pikap dizel me regjistrim

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 13:23 Vetura , Gjilan

Shitet

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Tet 20:27 Vetura , Deçan

Shes Renault express ne gjendje te rregullt

1 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault Express | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione