Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Renault | Fluence

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault Fluence | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:50 Vetura , Prishtinë

Renault Fluence

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Jan 13:26 Vetura , Ferizaj

Renault

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 16:03 Vetura , Gjilan

Renault Fluence 1.5 DCI ne gjendje te mire

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 14:40 Vetura , Prizren

Shitet pikapi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Jan 23:18 Vetura , Fushë Kosovë

Renault Fluencë

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 23:50 Vetura , Fushë Kosovë

Reno Fluenca

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 20:47 Vetura , Therandë

Shitet ndrrohet ne automatik

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Sht 17:17 Vetura , Prizren

Shitet me mundesi ndrrimi

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 14:52 Vetura , Prizren

Shitet mundesi ndrrimi

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 13:30 Vetura , Prizren

Shitet mundesi ndrrimi

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
28 Gush 11:47 Vetura , Gjilan

renault fluence 2011

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 17:17 Vetura , Mitrovicë

renault fluence 2011

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 21:10 Vetura , Therandë

Shitet ndrrohet

3 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 11:10 Vetura , Prishtinë

Renault Fluence -11

10 300 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Maj 09:02 Vetura , Pejë

Renault 2011 1.5 dizell

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 17:21 Vetura , Rahovec

+38344986678

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 06:01 Vetura , Rahovec

Renault Fluence

9 999 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Jan 22:07 Vetura , Therandë

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Dhj 22:29 Vetura , Therandë

Shitet

123 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 22:54 Vetura , Therandë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Korr 11:05 Vetura , Drenas

Shitet renault fluenca

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 18:17 Vetura , Prizren

Renault dizell

2 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 21:04 Vetura , Prizren

Shitet urgjent

2 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 17:55 Vetura , Burim

Shitet renaulti urgjend

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Dhj 18:11 Vetura , Prizren

Shitet

3 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 15:42 Vetura , Gjilan

Renault Fluence 1.5 Diesel 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 12:36 Vetura , Lipjan

Renault Fluence 1.5 Dizell viti 2012 Rks bejndrrim

4 499 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Qer 16:41 Vetura , Ferizaj

Reno Fluence 1.5 nafte vetem 4,5 l/100

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Korr 14:00 Vetura , Gjakovë

Shes Renault Fluence 2011, diezel 1.5

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Tet 20:03 Vetura , Gjilan

Renault Fluence 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault Fluence | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione