Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Renault | Fuego

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault Fuego | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Qer 17:10 Vetura , Prishtinë

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 15:55 Vetura , Drenas

dizi

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Jan 05:10 Vetura , Ferizaj

Shes Pikapin Renault

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Nën 18:14 Vetura , Rahovec

shes busin

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 18:29 Vetura , Shtime

Renault Fuego benzin

400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Maj 14:54 Vetura , Shtime

Shes Furgon

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 18:48 Vetura , Vushtrri

ushit

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 17:34 Vetura , Dragash

Renault

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
25 Korr 14:13 Vetura , Besianë

Qe s u ardh prej slloveni

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Korr 22:12 Vetura , Dardanë

Renault Transporter

50 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Pri 21:41 Vetura , Gjakovë

Vetur

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 09:02 Vetura , Gjilan

Goma me fellne

130 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 18:25 Vetura , Besianë

Shitet kamioneta ne gjendje te rregullt

Viti: 2002
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
06 Gush 10:09 Vetura , Besianë

shes

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Korr 20:10 Vetura , Skenderaj

renault dizell shitet me marrveshje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 13:29 Vetura , Rahovec

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Mar 21:14 Vetura , Drenas

Shitet me qimim shum te lire

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Mar 11:46 Vetura , Prizren

Shitet renaulti

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Nën 14:03 Vetura , Klinë

Ne Shitje

1 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 15:27 Vetura , Kaçanik

SHES RENAULT PIKAP BENXIN 1.4

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 14:53 Vetura , Pejë

Berti

420 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Gush 23:44 Vetura , Pejë

Renault Fuego dizel -00

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault Fuego | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione