Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Renault | Grand Espace

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault Grand Espace | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Dhj 06:52 Vetura , Gjilan

renault

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Pri 20:42 Vetura , Pejë

Reno Espase

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 13:01 Vetura , Prishtinë

Reno grand espace 2.0 dizel pa dogan

1 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Gush 11:16 Vetura , Drenas

Shitet ose ndrrojet

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 22:57 Vetura , Pejë

Renault Grand Espace

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 20:26 Vetura , Prizren

Shitet vetura Renault

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 23:24 Vetura , Pejë

reno

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 14:37 Vetura , Prishtinë

Renault Geande Punto dizel

850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Pri 09:50 Vetura , Prishtinë

Renault Grand Espace 3.0 dci Privilege

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Jan 16:59 Vetura , Ferizaj

ranault espace 2.0 benzin

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 02:00 Vetura , Pejë

Renault grand espace

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Maj 22:57 Vetura , Gjilan

Urgjent Renault Espace 2.2 dci -03

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 10:22 Vetura , Pejë

Shitet Renault Grand Espace

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Shk 01:14 Vetura , Ferizaj

Renault

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 19:03 Vetura , Skenderaj

Renalut 2.8 Dizel

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Nën 12:07 Vetura , Prizren

Renault grand espace

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 21:55 Vetura , Mitrovicë

Shitet kombi ende ska ardhur maga holanda

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 09:25 Vetura , Ferizaj

Renaul Espace 3

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 08:55 Vetura , Besianë

shes

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Nën 17:56 Vetura , Fushë Kosovë

RENAULT GRAND ESPACE

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 10:46 Vetura , Kaçanik

Renault Espace 4, 2.0T (Turbo)

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 19:05 Vetura , Gjilan

Kamjanet 7 ulse

4 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Korr 21:20 Vetura , Gjilan

Renault Grand Espace 2.0 16v family

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 17:11 Vetura , Pejë

Renault Grand Espace lV Ndrim i mundshem

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault Grand Espace | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione