Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Renault | Kangoo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Renault Kangoo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:44 ,

Renault kango

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:43 ,

Shes pikapin kango ngjendje shum tmir

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:49 ,

Renault Kangoo 2008

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 ,

Renault kangoo 1.5DCI rks viti 2007

1 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:29 ,

Kangoo 1.5 dci Viti-2010 C-Max

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:00 ,

Renault kango 1.5

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:41 ,

SHITET

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:54 ,

Reno kangoo 2015 Rks

4 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 03:34 ,

Renault kangoo 1.9 dizell 2002

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:45 ,

Kombi

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:50 ,

Shes pikap kango 1650 euro

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:50 ,

Shes pikap kango 1650

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:46 ,

Renault Kangoo

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:47 ,

Renault Kango 4x4 8muj regjistrim

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 20:20 ,

Renault kangoo 2004 me klim rks 15 prill 2022

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Maj 19:24 Shitorja ,

Renault Kangoo 1.5 Dci 2011

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 16:00 ,

Renault Kangoo 1.9 tdi 2000

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Maj 10:34 ,

Renault kangoo

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 07:41 ,

Shitet Renault Kango

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 22:44 ,

Renault

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 20:38 ,

Renault Kangoo1.5TDI

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 11:06 ,

Pikap

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 20:59 ,

Shitet vetura Renault

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 19:37 ,

RENO KANGO

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 18:30 ,

Renault Kangoo

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Maj 21:38 ,

Renault kango

1 600 EUR

02 Maj 22:14 ,

reno

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 15:20 ,

Renault kango

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Maj 23:37 ,

Shitet pikap

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 17:03 ,

Shes ose ndroj me vetur nese mkonvenon shtoj pare

1 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 20:45 ,

Shes renault,pikabo1.6b ose me nderrim kamionet

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Pri 14:52 ,

Pikap kango 1.5 dizell gjendje perfekte

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 23:25 ,

Reno kango

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 03:37 ,

Shes reno kango dizell 1.9 rks iskadum baj ndrrim

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 16:26 ,

Shitet pikapi Renault kangoo 4x4 benzine

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 13:22 ,

Reno Kango

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Pri 10:46 ,

shes ose ndrroj me kros

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 18:04 ,

Renault Kangoo

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 08:24 ,

Renault kangoo (pikap)

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 20:16 ,

Shitet renault kango

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 12:49 ,

Shitet Renault Kango 1.9 dizel

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:11 ,

Renault kango 1.9 diezel

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Pri 20:00 ,

Reno kango 2005

1 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 16:22 ,

Shes Renault Kangoo 1.9 diesel

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 11:49 ,

pikap

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 10:35 ,

Pikap Renault Kangoo Viti 2010 Sapo ardhur nga zvicra

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Pri 16:11 ,

Shitet pikapi gjendje trregullt

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
15 Pri 22:41 ,

Renault kango

4 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Pri 12:51 ,

Kango maxi

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Renault Kangoo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione