Kastriot | Makina | Vetura | Renault

Clio , 21
Coupe , 1
Espace , 3
Express , 1
Kangoo , 13
Megane , 17
R 11 , 1
R 19 , 5
R 21 , 1
Rapid , 2
Safrane , 1
Scenic , 17
Thalia , 1
Trafic , 2
Twingo , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Kastriot,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault | Kastriot ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Maj 20:56 ,

Shes pjes per Renault megano 2003 Matorrin seka

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 19:16 ,

Reno clio1

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 05:34 ,

Shes

Viti: 1992
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
24 Jan 09:06 ,

Reno kango

2 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Jan 21:15 ,

gjendje shume e mire!

1 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 18:33 ,

Shitet renault clio

550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Korr 00:10 ,

Shitet & Ndrohet Renault Scenic Viti 2001

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 10:55 ,

Renault 21

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 17:01 ,

Reno scenic

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 21:27 ,

Reno scenic

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 16:42 ,

Shitet reno

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 18:38 ,

Shiter reno scenic

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 16:40 ,

Reno scenic

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 10:31 ,

Renault 2.5 turbo diesel rks I qlajmruar

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 21:15 ,

Renault Clio benzin

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 18:26 ,

Shitet reno kango 1.9dizell 2001

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 07:11 ,

shitet twingo me panaram

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 14:41 ,

RENAULT ESPACE 1.9 DCI

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 20:48 ,

Renault megane 1.5 dci

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Jan 18:10 ,

Renault Megane 2 2003 1.9dci 1 vit RKS

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 22:11 ,

Renault megane 1.5 dci

2 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Nën 10:47 ,

Shiten pjes per reno tfingo

1 234 567 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Nën 12:48 ,

shes renon ne gjendje teper tmir

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 15:37 ,

Shes Renault Twingo

Viti: 1994
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Tet 10:51 ,

Shitet vetura renault megane

4 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Gush 01:21 ,

Shitet dhe ndrrohet

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Korr 00:24 ,

USHITT FLM MERJEPP

1 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 21:41 ,

Shitet Renault Megane 1.6, Benzin

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 17:09 ,

Renault Megane 99 disel 1.9dti regjistrim 5 muaj

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 20:09 ,

Reno twingo

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Mar 11:07 ,

U shit flmm

6 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Mar 22:38 ,

U shit flmm

1 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Mar 18:08 ,

RENAULT KANGO 1.5 DCI 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Shk 22:11 ,

Reno clio

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 11:30 ,

Reno Clio 1.9 dti me klime

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 12:57 ,

Shitet edhe ndrrohet

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Nën 13:51 ,

Reno megana 1.9dizel

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 20:58 ,

I Shitur flmm

9 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 19:50 ,

Renault Megane 2003 1.9 dci

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Gush 23:29 ,

Shes ose nderroj

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 17:57 ,

Reno megana 1.9dizel rks 10muaj viti 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 20:22 ,

Renault megane 1.9 Fabrikisht dizell 2002 Rks

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 11:43 ,

Renault kangoo me pes korriga

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Mar 20:12 ,

Shes renaul clio rks deri 1.1.2019

999 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
13 Mar 00:02 ,

Reno 2001

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Mar 15:53 ,

shes renault skenik 1.9 disel rks 9 muj viti 2001

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 18:09 ,

Shes renault megan skenic 1.9 disel rks 9 muj

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Jan 20:44 ,

shes renaultin

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 20:44 ,

shes renaultin

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault | Kastriot juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione